23 Ekim 2018 Salı

Halkla İç İçe, Halkın İçinde Bir Başkan

Halkla İç İçe, Halkın İçinde Bir Başkan
Güncel Yazdır

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, her hafta düzenli olarak bir mahallede gerçekleştirdiği halk toplantılarından bir yenisini Yuvacık Merkez Camiinde gerçekleştirdi

Hemen hemen her gününü vatandaşlarla birlikte geçiren Başkan Ayaz tüm mahalleleri, tüm sokakları karış karış geziyor.

 

Başiskele’de okulları, camileri, işyerlerini, sivil toplum kuruluşlarını, dernekleri ziyaret ederek; esnafın, işçilerin, okul müdürlerinin, öğretmenlerin, öğrencilerin, genç-yaşlı tüm vatandaşların her zaman yanında olduğunu gösteriyor. Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ayrıca her cuma günü Cuma Namazı ardından halk toplantısı düzenleyerek her kesimin görüşünü alarak bölge halkının sorunlarını ve taleplerini başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte dinliyor.

 

Halkla iç içe, şeffaf ve hesap verilebilir belediyecilik örneğinin en güzel örneğini sergileyen Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz bu kez Yuvacık Merkez Camiinde Fatih Mahallesi, Paşadağ ve Yuvacık Yakacık Mahallesi sakinlerinin istek ve önerilerini dinledi. Bizim gözümüzden kaçan, göremediğimiz eksikliklerimizi sizden dinlemeye geldik diyerek sözlerine başlayan Başkan Ayaz Fatih Mahallesi, Yuvacık Yakacık ve Paşadağ Mahalleleri’nde yapılan yatırımlardan bahsetti.     

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr