16 Aralık 2018 Pazar
Öztekin Kaşukci

Aydın Ünlü: Hiç şaşırmadım

Aydın Ünlü: Hiç şaşırmadım
Siyaset Yazdır

Haber

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, İYİ Parti İl Başkanı Haluk Ulusoy’un istifası hakkında, “Hiç şaşırmadım. Zaten kendisi bir projeydi. Algı yapmak istiyorlar” dedi

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, bu masaya oturamaz dediği istifa eden İYİ Parti İl Başkanı Haluk Ulusoy’un istifasını değerlendirdi. Yaşanan istifaya şaşırmadığını söyleyen Ünlü, “Aslında bizi hiç ilgilendirmiyor. Bir yorum yapacak kadar muhatap da olmadık zaten. Bir projeydi bu isim. Böyle olsun diye il başkanı yaptılar zaten. Algı oluşturmaya, sanki toplumdaki tepkiler üzerine değiştirdik demeye getiriyorlar. Ancak Kocaeli’deki siyasileri aptal yerine koymasınlar. MHP tabanına hakim bir partidir. Bu yaşananlara hiç şaşırmadım. Zaten bu çocuk ölü doğmuştu. Yerine kim gelir bilmiyorum ama geleni de biz flu görürüz. MHP’nin bunlarla işi olmaz.” dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu