20 Temmuz 2018 Cuma

Zanbak: Zorlu göreve talibiz

Zanbak: Zorlu göreve talibiz
Güncel Yazdır

Haber

Türk Eğitim Sen Kocaeli Şubesinin 12 Kasım pazar günü gerçekleştireceği 6. olağan kongresinde aday olduğunu açıklayan Türk Eğitim Sen Kartepe Şube Başkanı Levent Zanbak, "Bu zor göreve talibiz" dedi

Türk Eğitim-Sen Kocaeli 1 Nolu Şubesi, kongreye gidiyor. Kongrede mevcut başkan Yaşar Şanlı yeniden aday olacağını duyurmuştu. Kongrede Türk Eğitim Sen Kartepe Şube Başkanı Levent Zanbak da aday olacağını açıkladı. Türk Eğitim-Sen Kocaeli 1 Nolu Şubesi’nin 6. Olağan kongresi, 12 Kasım Pazar günü saat 11.30’da fuar içerisinde bulunan Beytül Kebap’ta gerçekleştirilecek.

 

YOLA ÇIKTIK

12 Kasım Pazar günü fuar içinde bulunan Beyt-ül Kebap'ta saat 11.30'da gerçekleştirilecek kongrede aday olduğunu gazetemize açıklayan Levent Zanbak, "Türk Eğitim Sen Kocaeli 1 Nolu Şubesinin 12 Kasım Pazar Günü yapılacak olan 6. Olağan Kongresinde delege iradesinin sandığa tam olarak yansıması,kongrenin gerçek bir demokrasi şölenine dönüşmesi, demokratik bütün kurulların işlemesi ve sendikacılığa yeni bir yüz yeni bir soluk yeni bir heyecan getirmek amacıyla bizler yola çıktık. Sendikamızın asli görevlerine dönmesi,yenilenmesi, dinamik bir şekilde sahada mücadele edebilmesi için bu zor göreve talibiz. Yol arkadaşlarımızla beraber Türk Eğitim Sen Delegasyonunun tertemiz vicdanına emanet ediyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun" ifadelerini kullandı.

 

SEÇİLMİŞ BAŞKAN OLMAK İÇİN YARIŞACAK

Kongrede mevcut başkan Yaşar Şanlı yeniden aday olduğunu duyurdu. Eski şube başkanı Süleyman Pekin’in istifasının ardından yönetim kurulu kararıyla başkan olan Şanlı, bu kongrede seçilmiş başkan olabilmek için yarışacak. 135 delegenin oy kullanma hakkının bulunduğu kongre de Şanlı'nın karşısına Türk Eğitim Sen Kartepe İlçe Bakanı Levent Zanbak aday olarak çıkacak.

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM Efe Tur ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr