14 Aralık 2018 Cuma
Öztekin Kaşukci

200 bekçi alınacak

200 bekçi alınacak
Güncel Yazdır

Kocaeli Valiliğine bağlı Derince, Başiskele, İzmit, Kartepe, Gebze, Çayırova, Darıca, Dilovası ve Körfez ilçeleri Kaymakamlıklarına çarşı ve mahalle bekçisi alınacak. Bekçi alımı için ilçelere ayrılan kadrolar da ilanlarda yer aldı

Bekçi alımına başvuru şartları arasında en az lise mezunu olmak şartı yer alıyor. Adayların askerlik hizmetlerini yapmış olmaları ve 30 yaşından küçük olmaları gerekiyor. Ayrıca Kocaeli ili sınırları içinde en az 1 yıldır ikamet ediyor olmak ve en az 167 cm boyunda olmak şartları belirtiliyor. İlçelere toplamda 200 bekçi kadrosu ayrıldı. Buna göre Derince ilçesine 20, Başiskele ilçesine 10, İzmit ilçesine 40, Kartepe ilçesine 10, Gebze ilçesine 40, Çayırova ilçesine 20, Darıca ilçesine 30, Dilovası ilçesine 10 ve Körfez ilçesine 20 bekçi alınacak.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu