14 Aralık 2018 Cuma
Öztekin Kaşukci

Hasan Kandaz Trabzonlular Dernek Başkanı mı oluyor?

Hasan Kandaz Trabzonlular Dernek Başkanı mı oluyor?
Güncel Yazdır

Trabzonlular Derneği başkanlığı için ilçe başkanları Hasan Kandaz'a teklif götürmüş

Kocaeli Trabzonlular Derneği mevcut başkanı Sami Durmuşoğlu kasım ayı içinde kongre yapılacağını söyledi. Trabzonlular Derneği kongresi için AK Parti Başiskele Belediye Meclis üyesi ve Vezirçiftliği Spor Kulübü Başkanı İbrahim İbrahimoğlu, kasım ayı içinde yapılması beklenen Kocaeli Trabzonlular Derneği’nin kongresinde aday olduğunu açıklamıştı. Aldığımız duyumlara göre; geçtiğimiz akşam İlçe dernek başkanları toplanarak yemek yemiş ve Kocaeli Trabzonlular Derneği Başkanlığı için AK Parti Kartepe Eski İlçe Başkanı Hasan Kandaz’a teklif götürmüş.

 

KANDAZ: GÖREVDEN KAÇMAM

Telefonla ulaştığımız Hasan Kandaz gazetemize konuşarak şunları söyledi, “İlçe dernek başkanlarımız derneğimizin derlenip toparlanması gerekiyor bunun için başkan olarak sizi görmek istiyoruz dediler. Eğer istişarelerden ismim çıkarsa ben aday falan çıkmam ama görevden de kaçmam dedim. Eğer böyle bir istek olursa üzerime düşen görevi yerine getiririm”

 

iç

 

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu