15 Ekim 2018 Pazartesi

Emek Partisi 8. il kongresini gerçekleştirecek

Emek Partisi 8. il kongresini gerçekleştirecek
Güncel Yazdır

Emek Partisi Kocaeli İl Örgütü, 8. Olağan İl Kongresini gerçekleştirmek için toplanıyor.

Emek Partisi (EMEP) yaptığı ilçe kongrelerinin ardından il kongresini gerçekleştirecek. Darıca, Gebze, Körfez ve İzmit ilçe kongrelerini gerçekleştiren EMEP, Derince'ye de il kongresi sonrası atama yaparak ilçe örgütünü oluşturacak.

 

'BARIŞ VE DEMOKRASİ İÇİN BİRLEŞELİM'

İzmit'te Reyhan Başaran, Körfez'de Atilla Şahin, Gebze'de Hasan Atik ve Darıca'da Orhan Kaya'nın ilçe başkanı olduğu EMEP'te, il başkanlığı için önceki dönem de bu görevi sürdüren Arzu Erkan'ın aday olması bekleniyor. Kongre; 5 Kasım Pazar günü saat 13:00'da İzmit'te Alternaif Kültür Merkezi'nde (Eski Dafne Kültür Merkezi) gerçekleştirilecek. EMEP, Ekim Devrimi'nin 100. yılını da selamlayacağı ve "Tek parti ve tek adam yönetimine karşı barış ve demokrasi için birleşelim!" sloganıyla gerçekleştireceği kongreye katılım için tüm Kocaeli kamuoyunu davet etmeyi sürdürüyor.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr