23 Ekim 2018 Salı

Hayırlı Pazarlar Uygulaması 3 Derince’de yapıldı

Hayırlı Pazarlar Uygulaması 3 Derince’de yapıldı
Asayiş Yazdır

Kocaeli Emniyet Müdürlüğünün “hayırlı pazarlar” uygulaması 3 Derince semt pazarı olan Cuma pazarında yapıldı.Ekipler pazarda Yankesicilik,Tırnakçılık,Dolandırıcılık, ve Hırsızlık olaylarına karşı sivil göz açtırmadılar

Kocaeli’de daha önce İzmit İlçe ve Gölcük ilçelerine yapılan HAYILRI PAZARLAR uygulaması 3 Derince’de dün Cuma pazarında yapıldı.Derince Cuma Pazarında yapılan Hayırlı Pazarlar uygulamasına Asayiş Şube,Derince Emniyet Müdürlüğü,Körfez İlçe Emniyet Müdürlüğü, ve Güven timlerinin katılımı halkın huzurlu bir şekilde pazarını yapması sağlandı.


KENT MEYDANINDA TOPLANDILAR
Emniyet ekipleri Derince Kent Meydanında toplanarak görevli Emniyet Amir vekili komser yardımcısından uygulama hakkında bilgi aldılar.Daha sonra 2 ve 3’lü ekipler halinde pazara dağılarak sabah 11.00-akşam 19.00 saatlerine kadar sürecek HAYLIR PAZARLAR 3 uygulamasına başladılar.


PAZARCI ESNAFINI BİLGİLENDİRDİLER
emniyet ekipleri önce toplu olarak pazara girerek esnafa hayırlı işler diyerek uygulama hakkında bilgi soran pazarcı esnafına bilgi verdiler.daha sonra yankesicilik,tırnakçılık,dolandırıcılık, ve hırsızlık suçlarla ilgili uygulamaya başladılar.uygulamada şüpheli kişilere gbt uygulamasında yaptılar. bu uygulama her hafta bir pazarda tekrarlanacak ve halkın huzurlu bir şekilde pazar alışverişini yapması sağlanacak

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr