16 Aralık 2018 Pazar
Öztekin Kaşukci

Tek isim çağrıldı

Tek isim çağrıldı
Siyaset Yazdır

Haber

Merakla beklenen İYİ Parti’nin Kocaeli İl Başkanı Haluk Ulusoy oldu.

Bugün sabah saatlerinde İYİ Parti Genel Merkezi’ne giden Wellborn Otel’in sahibi işadamı Haluk Ulusoy’un, Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın tarafından İl Başkanı olarak atandı.

 

İYİ Parti, Genel Merkezine çağrılan Ulusoy’un yanında yer alan MHP İzmit İlçe eski Başkanı Kaan Dilmen, Derince İlçe eski Başkanı M.Emin Şimşek ile Gebze İlçe eski Başkanı Nusret Acur’un, başkan adayı olarak değil, Ulusoy’a refakat amacıyla Ankara’ya birlikte gittikleri öğrenildi.  Bugün il başkanı olarak açıklanan Ulusoy, parti divanında alınacak kararın ardından da, Pazartesi günü resmen il başkanı olarak atanacak.

 

6 İL BAŞKANI BELLİ OLUYOR

Bugün Ankara’da Kocaeli ile birlikte 6 ilin il başkanının belli olacağı öğrenildi. Kocaeli İl Başkanı olarak Haluk Ulusoy atanırken, İstanbul, İzmir, Ankara, Mersin ve Giresun il başkanlarının da, bugün yapılacak görüşmelerin ardından belli olacak.

 

iç

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu