12 Aralık 2018 Çarşamba
Öztekin Kaşukci

Yeni komşularımızın yolları hazır

Yeni komşularımızın yolları hazır
Firma Rehberi Yazdır

Hızla gelişen Başiskele’de hizmet atağını sürdüren Başiskele Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri havaların yerini yağışa bıraktığı şu günlerde asfalt çalışmalarını sonlandırdı

10 bin ton sıcak asfalt seren Başiskele Belediyesi birçok yolda iyileştirme çalışması yaparken yeni yollar açtı, asfaltladı, parke taşları ve beton yollarla kapladı.

Başiskele Belediyesi tarafından cadde ve sokaklarda yapılan düzenlemelerin yanı sıra zarar gören yolların bakım ve onarımları da yapılıyor. Yoğun geçen yaz sezonunda Başiskele’de vatandaşların ulaşım konusunda herhangi bir sorunla karşılaşmaması için birçok cadde ve sokakta çalışma gerçekleştirildi. Mevcut komşuların ve yeni komşuların taleplerine yanıt veren Başiskele Belediyesi bu yöndeki çalışmalarına devam ederken son olarak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin desteği ile 350 metre uzunluğundaki Damlar Mahallesi Ulubatlı Hasan Caddesi’nin sıcak asfalt çalışması gerçekleştirildi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu