18 Ekim 2018 Perşembe

Uyuşturucu ile mücadele toplantısı yapıldı

Uyuşturucu ile mücadele toplantısı yapıldı
Sağlık Yazdır

Uyuşturucu ile Mücadele İl Kurulu Toplantısı bugün saat 14:00’da Valilik Karamürsel Alp Toplantı Salonu’nda Sayın Vali Yardımcımız Beyazıt Tanç Başkanlığı'nda gerçekleştirildi

Toplantıyla ilgili olarak Kocali İl Sağlık Müdürlüğü basın açıklaması yaptı.

 

İşte o açıklama;

Toplantıya İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. Mürsel Durmaz, Cumhuriyet Savcısı Ali Mesut Kavak, Kocaeli Üniversitesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ayşen Coşkun, Kocaeli Üniversitesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Çiğdem Çağlayan ve diğer Kurumları temsilen Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürleri katılım sağlamıştır.

 

Sayın Vali Yardımcımız Beyazıt Tanç’ın açılış konuşmasının ardından sırasıyla İl Emniyet Müdürlüğümüz, İl Jandarma Komutanlığımız, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz ve İl Sağlık Müdürlüğümüz Uyuşturucu ile Mücadele konusundaki faaliyetleri, mevcut çalışmalara yönelik katkı ve önerileri hakkında Kurul üyelerine sunum yapmıştır.


Sayın Valimiz Hüseyin Aksoy’un talimatı üzerine Kocaeli Uyuşturucu ile Mücadele Yerel Eylem Planı İl Sağlık Müdürlüğümüz tarafından revize edilmiş olup 20/09/2017 tarihinde Kurul Üyesi Kurumların temsilcileri ile yapılan toplantıda değerlendirilerek Uyuşturucu ile Mücadele İl Kurulu Toplantısına sunulmuştur.


Sayın Vali Yardımcımız Beyazıt Tanç’ın talimatı üzerine Uyuşturucu ile Mücadele Yerel Eylem Planı’nda (2017-2019) yapılan revizyon çalışmalarının Kurul Üyesi Kurumlara elektronik ortamda gönderilmesi ve en geç 03.11.2017 tarihine kadar İl Sağlık Müdürlüğümüz Ruh Sağlığı Programları Tütün ve Diğer Bağımlılık Yapıcı Maddeler Şubesine Kurumlardan yapılacak geri dönüşler neticesinde Uyuşturucu ile Mücadele Yerel Eylem Planı’na (2017-2019) son halinin verilmesi ve Kasım 2017’de Sayın Valimiz Başkanlığında yapılacak olan toplantıya arz edilmesi kararı alınmıştır. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr