18 Ekim 2018 Perşembe

Şirin son yolculuğuna uğurlandı

Şirin son yolculuğuna uğurlandı
Spor Yazdır

Türkiye Wushu Federasyonu’nun her yıl düzenlemekte olduğu antrenörlük kursunda Sijo Yüksel Yılmaz kursiyerlere Spor Dalı Teknik Taktik derslerini vererek bitirdi

Türkiye Wushu Federasyonu’nun her yıl düzenlemekte olduğu 1.,2. ve 3. Kademe Antrenörlük kursunda Sijo Yüksel Yılmaz kursiyerlere Spor Dalı Teknik Taktik dersini verdi. Çeşitli illerden gelen antrenörlerden ilk defa kursa katılanlar yardımcı antrenör belgesi alacaklar. Geçen yıl bu belgeyi alanlar ise 2. Kademe antrenör belgesi alarak tam yetkili olacaklar. Teorik ve pratik olmak üzere kurs iki hafta sürüyor. Dersler SEKASEM’de pratik olarak görülürken, Sivil Toplum Merkezi’nde teorik olarak görülecek. Sijo Yüksel Yılmaz da Sivil Toplum Merkezi’nde bir dersi teorik olarak verdi.

 

Böylece geriye Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu öğretim üyelerinden Doç.Dr. Tamer Sökmen ve Karabük Üniversitesi Mülkiyeti Koruma ve Özel Güvenlik Bölümünden Yard.Doç.Dr. Temel Çakıroğlu’nun verecekleri teorik dersler kaldı. TWF’ye bağlı spor dallarından Wing Chun grubu da Jeet Kune Do branşıyla eşzamanlı olarak kurs görüyor.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr