17 Aralık 2018 Pazartesi
Öztekin Kaşukci

Secret Garden'da satışlar tüm hızıyla devam ediyor

Secret Garden'da satışlar tüm hızıyla devam ediyor
Firma Rehberi Yazdır

Kocaeli’nin önde gelen firmalarından Akkurt Group imzasıyla Başiskele - Yuvacık’ta başlanan projede lansman fırsatları devam ediyor

Kocaeli’nin önde gelen firmalarından Akkurt Group  imzasıyla Başiskele - Yuvacık’ta başlanan projede lansman fırsatları devam ediyor.Ödeme konusunda da farkını ortaya koyan Akkurt Group; 0 faiz 24 ay taksit seçeneğiyle müşterilerine kolaylık sağlıyor. Ayrıca peşin alımlarda özel indirimlerin bulunduğu projede, 120 ile 232 m2 arasında değişen 106 daire bulunuyor.

 

İlhan Akkurt

 

AKKURT: TALEPLER BEKLEDİĞİMİZDEN DAHA İYİ

Akkurt Group Yönetim Kurulu Baş. Yrd. İlhan Akkurt, Secret Garden projesi ile ilgili yapmış olduğu açıklamada; “Önceliğimiz, bu bölgedeki insanların gerçek ihtiyaçlarını analiz etmektir.” diyerek sözlerini, “Yaptığımız araştırmalar sonucunda; insanların, doğal yaşama hasret bir şekilde yaşadıklarını, ayrıca; modern mimari ile oluşturulan projelerin şehir merkezine uzaklığı ile ilgili sıkıntılarını tespit ettik. Bu yüzden; ulaşım, doğa, manzara ve sosyal imkânlar düşünülerek Secret Garden projesini hayata geçirdik. Lansman fırsatları ile satışlarımızın devam ettiği bu dönemde ise yapılan çalışmaların bizi haklı çıkardığını gördük" şeklinde sürdürdü. 

 

M2

 

MAHALLE KÜLTÜRÜNE YENİ BİR ANLAM

Akkurt açıklamasında, "Örneğin projemizin lansman satışlarında bizi tercih eden üst düzey kamu görevlileri, doktorlar, bankacılar, özel sektör yöneticileri vs... bizi tercih etmekle kalmayıp, kendileri de bizim tanıtımımızı gönüllü olarak yapıyorlar. Dolayısıyla bazı müşterilerimiz kendi komşularını da belirlemiş oluyor. Bu sayede projemizde, toplumda kaybolmak üzere olan komşuluk ilişkileri ve mahalle kültürüne de yeni bir anlam katacağımızı düşünüyoruz. Sonuç olarak bizleri tercih eden ailelere tercih sebeplerini sorduğumuzda aldığımız cevaplarla ne kadar haklı olduğumuzu ve uzun süren değerlendirmelerimizin boşa çıkmadığını görmekteyiz" şeklinde konuştu. 

 

M3

 

YENİ BİR YAŞAM ALANI

Projenin özelliklerine de değinen Akkurt, “Secret Garden projesinin Başiskele-Aydınkent’te hayata geçiyor. Bu lokasyonu seçme nedenimiz ise; D-100’e ve şehre yakın olması aynı zamanda şehrin karışıklığından uzak yaşam sürülecek olmasıdır. Deniz manzarasının yanı sıra doğaya açılan bahçeleri ile yeşil ve maviyi bir araya getiren Secret Garden projemizde açık havuz, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, spor merkezi, oyun parkları, yürüme yolları, barbekü ve piknik alanlarından oluşan yeni bir yaşam alanı ile yatırımcıları ve ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor. “

 

M4

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu