20 Kasım 2017 Pazartesi

Yelken Kulübünden başkan Yıldırım’a ziyaret

Yelken Kulübünden başkan Yıldırım’a ziyaret
Güncel Yazdır

Karamürsel Yelken Kulübü Başkanı ve Kulüp yönetimi, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ı yeni makamında ziyaret etti

Karamürsel Belediye Başkanlığı makamında gerçekleştirilen ziyarette, Başkan Yıldırım’ın bu gün ki misafirleri; Karamürsel Yelken Kulübü Başkanı Naci Toksoy ve Kulüp yönetim kurulu üyeleri oldu. Karamürsel Belediyesi Yeni Hizmet Binası ve Kent Meydanının Karamürsel’e kazandırılmasından ötürü Başkan Yıldırım’a teşekkür eden Toksoy ve Yönetimi, ayrıca Karamürsel’in yeni yüzü olan Hizmet Binası ve Kent Meydanı için Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ı tebrik ederek beraberinde getirdikleri hediyeyi sundular. Yapılan Ziyarette yeni makamının hayırlı ve uğurlu olması dileklerini sunan Yelken Kulübü yönetim kurulu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a  yeni görev makamında başarılarının devamını diledi. Yapılan nezaket ziyaretinde misafirlerini ağırlayan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, kendilerine teşekkür ederek, hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Symbol bbs inşaat romatem İBRAHİMOĞLU 2017 Ford konak_dr
Ekcan ÖZEREDEM İNŞAAT Medicalpark Beykar BasiskeleSanayi ACARLAR TURİZM YENİ