18 Ekim 2018 Perşembe

Şevki Demirci: Dikkatli olun!

Şevki Demirci: Dikkatli olun!
Güncel Yazdır

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, sosyal medya hesabı üzerinden belediye adına para istendiğini belirterek vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyardı

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada belediye başkan yardımcıları ve belediye personelleri adına sosyal sorumluluk projesi kapsamında esnaf ve işadamlarından çeşitli para ve yardım talepleri olduğunu belirterek vatandaşların inanmamasını ve yetkilileri araması gerektiğini açıkladı.

 

SUİSTİMAL EDİYORLAR

Demirci’nin sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı yazılı açıklama şu şekilde, “Belediyemizden, özellikle başta başkan yardımcıları olmak üzere yönetim kademesinde bulunan belediye personeli adına esnaf ve işadamlarımızdan sosyal sorumluluk projesi adı altında çeşitli para ve yardım talepleri olduğu tarafımıza intikal etmiştir. İnsanımızın hayırsever duygularını rencide eden ve belediyemizin de itibarını zedelemeye yönelik bu türden suistimallere, sahtekarlık ve dolandırıcılık faaliyetlerine karşı lütfen dikkatli olalım. Böyle bir olayla karşılaştığınızda Belediyemiz Hukuk İşleri Müdürlüğü’ne (0 262 743 79 09 Dahili: 1340) bilgi verelim” dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr