18 Ekim 2018 Perşembe

Gururumuz Ampute Milli Takımı MY Kolej'de

Gururumuz Ampute Milli Takımı MY Kolej'de
Güncel Yazdır

Ülkemize kazandırdıkları şampiyonluk ile Türkiye'nin gündemine oturan cesur yürekler öğrencilere başarmayı, kazanmayı ve buna engel olabilecek hiçbir şeyin olmadığını öğrettiler. İnanan, çalışan mutlaka kazanır konulu sunum ile öğrenciler büyük heyecan yaşadı

Okul kurucusu Murat Yıldırım konuşmasında: "Türkiye'ye örnek olabilecek en güzel kadroyu, en güzel misafirleri ağırlamaktan büyük gurur duyduk. inanan yüreklerden oluşan bu takım Türk gençliği için büyük bir örnek teşkil etmekte. Herkes bu örnek insanları tanımalı, azmin zaferini onlardan öğrenmeli. Bir kez daha şampiyonları tebrik eder daha nice başarılar dileriz." dedi. Televizyonlardan gördükleri milli takımla yüzyüze görüşmenin öğrencilerdeki heyecan ve mutluluğu görülmeye değerdi.

IMG-20171018-WA0010

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr