18 Ekim 2018 Perşembe

BAŞİKELE’DE OKUL ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

BAŞİKELE’DE OKUL ZİYARETLERİ SÜRÜYOR
Eğitim Yazdır

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz okul davetleri üzerine gerçekleştirdiği ziyaretlere devam ediyor

 Önceki gün Doğa Bilim Okulları öğrencileri Başkan Ayaz’ı makamında ziyaret ederek öğrenci meclis başkanlığı seçimlerine ve okullarına davet ettiler. Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz da öğrencilerin davetini kırmayarak okul ziyaretini gerçekleştirdi. Ziyarette Başkan Ayaz ilköğretim öğrencileriyle fotoğraf çektirerek sohbet etti. Okulda bir dizi ziyarette bulunan Başkan Ayaz, öğrencilerin talepleri üzerine öğrenci meclis başkanlığı adayları olan Ahmet E.Barlak ile Ayşegül Furuncu’ya seçimde başarılar diledi. Her iki adaya da oy veren Başkan Ayaz desteğini simgeleştirmiş oldu.

 

Okul yetkilileri ve öğrenciler Başkan Ayaz’ın bu ziyaretinden oldukça memnun kaldı. Başkan Ayaz “programlarımız el verdikçe tüm okullarımızın davetlerine icabet etmeye çalışıyor ve gençlerimiz, çocuklarımız ile bir arada oluyoruz. Bu bizleri çok mutlu ediyor. Okullarımızın kentimizin gelişiminde büyük katkısı var. Buralardan çıkacak olan öğrenciler hepimiz için umut kaynağı” dedi. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr