14 Aralık 2018 Cuma
Öztekin Kaşukci

“MHP siyasetinin önünü açacak”

“MHP siyasetinin önünü açacak”
Siyaset Yazdır

Haber

Seçmen İletişim Merkezi (SİM)’ni basın mensuplarına tanıtan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Bu ekip 2019 seçimlerine kadar çalışmaya devam edecektir. Burada vatandaştan bire bir bilgileri alabilen, vatandaşların sorularını cevaplayabilen, vatandaşın derdini burada dinleyebilen, bir yapıda MHP siyasetinin önünü açacaktır” dedi

5 kişinin SİM’de çalışacağını belirten MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Ekiplerinin 25 bine yakın havuzda teşkilatı olan bir teşkilatız. Bu havuz burada sandığında, mahallesinde ben bu kadar oy çıkardım, bu kadar oy çıkaracağım diyen bir yapı. Bugün seçim yok ama 3 Aralık’ta MHP seçim provası yapacağız dediyse bu altyapıyı kurmak zorundaydı. MHP bugün seçim olsa ne kadar oy alırız bunu ıslak imzalı bir şekilde MHP Genel Merkezi’ne göndereceğiz. Bu ekip 2019 seçimlerine kadar çalışmaya devam edecektir. Burada vatandaştan bire bir bilgileri alabilen, vatandaşların sorularını cevaplayabilen, vatandaşın derdini burada dinleyebilen, bir yapıda MHP siyasetinin önünü açacaktır” şeklinde konuştu. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu