23 Ekim 2018 Salı

Ağrılı öğrenciler Vali Aksoy’u ziyaret etti

Ağrılı öğrenciler Vali Aksoy’u ziyaret etti
Güncel Yazdır

‘Biz Anadoluyuz’ projesi kapsamında ilimize gelen Ağrı Kaymakam Özgür Azer Kurak Ortaokulundan 50 öğrenci Vali Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret etti

İçişleri Bakanlığı tarafından organize edilen ‘Biz Anadoluyuz’ projesi kapsamında Ağrı Kaymakam Özgür Azer Kurak Ortaokulundan 50 öğrenci geçtiğimiz günlerde ilimize geldi. Valilik ve Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen program çerçevesinde öğrenciler Kocaeli’de geçirdikleri 2 gün boyunca farklı noktalarına ziyaret gerçekleştirdiler.

 

HEYECANLI BİR ŞEKİLDE ANLATTI

Öğrenciler bugün sabah Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u ziyaret etti. Karamürsel Alp Salonu’nda gerçekleşen ziyarete İl Kültür ve Turizm Müdürü Adnan Zanburkan,   Ağrı Kaymakam Özgür Azer Kurak Ortaokulu Mehmet Latif Aktaş, Ağrı Milli Eğitim Müdürü Murat Karakurt ve öğrenciler katıldı. Ziyarette tek tek söz alan öğrenciler Vali Aksoy’a Kocaeli’de geçirdikleri gün boyunca neler yaptıklarını heyecanlı bir şekilde anlattı.

 

“DOLU BİR PROGRAM OLDU”

Ziyarette ilk olarak söz alan Ağrı Kaymakam Özgür Azer Kurak Ortaokulu Mehmet Latif Aktaş, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Vali Aksoy’a teşekkür etti.  Daha sonra söz alan Ağrı Kaymakam Özgür Azer Kurak Ortaokulu Mehmet Latif Aktaş, “Okulumun buraya gelmesi beni çok mutlu etti. Çocukların gözündeki heyecanı görmek bizi ayrıca memnun etmiştir. Dolu bir program oldu. Hepinize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

“BÜYÜK MEMNUNİYET DUYDUM”

Son olarak konuşan Vali Hüseyin Aksoy, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi. Aksoy, “Bu programınızı bugün tamamlamış oldunuz. Gezilerinizin sizlere yararlı olmasından büyük bir memnuniyet duydum. Ülkemizin kuzeyi, güneyi, doğusu ve batısı bir bütündür. Bugün ilk grup olarak sizler geldiniz. Selamlarımızı ailenize ve arkadaşlarınıza iletmenizi istiyorum” dedi. Ziyaret sonrasında Vali Hüseyin Aksoy öğrenciler ile hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr