15 Ekim 2018 Pazartesi
Global

Sijo Yüksel Yılmaz’ın resmi afişlerde

Sijo Yüksel Yılmaz’ın resmi afişlerde
Spor Yazdır

Asya Altın Kupa Jeet Kune Do Şampiyonası afişlerinde Sijo Yüksel Yılmaz’ın resmini koyarak şampiyonayı dünyaya duyurdu

Pattaya Tayland’ın Chonburi eyaletine bağlı, başkenti Bangkok’un yaklaşık 140 km güneyinde, Tayland Körfezi’nin doğu kıyısında yer alan tropikal iklimi ve relaks atmosferi olan gece hayatıyla meşhur olsa bile aslında fil safarisinden kaplan çiftliğine, botanik parkından tapınaklarına, Mercan Adasından müthiş sahil manzaralarına kadar doğal güzelliklere sahip turistik bir yer. Asya Altın Kupa Jeet Kune Do Şampiyonaları (Asian Gold Cup Jeet Kune Do Championships) 25-27 Kasım 2017’de Pattaya’da gerçekleşecek.

Asya Jeet Kune Do Federasyonu (Jeet Kune-Do Federation of Asia) ve Uluslararası Jeet Kune Do Federasyonu (International Jeet Kune Do Federation)’nun ortaklaşa düzenledikleri Asya Altın Kupa Jeet Kune Do Şampiyonası Tayland’da gerçekleşecek. Şampiyonanın duyuru afişlerinde Sijo Yüksel Yılmaz’ın SEKASEM’de çekilmiş olan gardlı bir resmini kullanılıyor.

 

Özellikle Asya’da çok popüler bir isim olan Sijo Yüksel Yılmaz Jeet Kune Do başta olmak üzere birçok branşın kendi aralarında yarışacakları bu şampiyonada gösteri (demonstration) yapacak ve seminer verecek. Sri Lanka’da gösterdiği unutulmaz performansı sebebiyle Tayland, Honk Kong, Hindistan, Dubai ve Özbekistan’da hazırlığı yapılmakta olan tüm organizasyonlarda “Sijo Yüksel Yılmaz gösterileri” programlarda şimdiden yerini aldı. Sijo Yılmaz gazetemize şunları söyledi: “Yapacağım gösterilerden ziyade müsabık yetiştirip oralara hazır gitmek ve mutlaka şampiyon dönmek zorundayız. Sri Lanka’da olduğu gibi birincilikle bayrağımızı en üstte dalgalandırmak istiyorum. İstiklal Marşı’nın okunuşunu farklı milletlerin saygıyla dinlediklerini görmek istiyorum. Kendilerine de söylüyorum; kazanacağına inanmadığım bir sporcumu kesinlikle götüremem. Ya kazanmak için gideriz yahut başka bahara kalır. Bu kadar basit. Bu yüzden en kısa zamanda ülke içinde turnuvalar düzenleyip sadece Türkiye Şampiyonu olanları uluslar arası çaptaki şampiyonalara götüreceğiz. Türkiye gittiği her yere damgasını vurmalı.”

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr