23 Ekim 2018 Salı

Ülkücülerde 2 ilçe daha değişime gitti

Ülkücülerde 2 ilçe daha değişime gitti
Siyaset Yazdır

Haber

Geçtiğimiz ay Gölcük Ocak Başkanlığında değişime giden Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı Melikşah Taşkın, önceki gün Karamürsel ve Körfez'de de değişime gitti

Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanlığı yenilenmede iki değişime daha gitti. Geçtiğimiz ay Gölcük İlçe eski Başkanı  Furkan Erciyas'ın yerine Tuncay Cabar'ı atayan Ülkü Ocakları İl Başkanı Meliktaş Taşkın, önceki gün iki ilçede daha değişime gitti.

 

BAŞKA DEĞİŞİM OLMAYACAK

İl Başkanı Meliktaş Taşkın, yaklaşık bir dönemdir Karamürsel Ocak Başkanı olarak görev yapan Cihan Özer'in yerine Koray Metin'i atadı. Ardından yaklaşık bir dönemdir Körfez Ocak Başkanı olarak görev yapan Zafer Kılıç'ın yerine ise Ali Perktaş'ı atadı. Gölcük ile birlikte yapılan değişliklerinin ise  son bulduğu öğrenildi.

 

BAŞARILAR DİLİYORUZ

Atamaları gerçekleştiren Taşkın, "Her iki geçmiş dönem başkanımıza da emeklerinden, fedakarlıklarından ve vefasından dolayı Allah razı olsun diyor; yeni başkanlarımıza da Allah'tan azim ve başarı nasip etmesini diliyoruz" ifadelerine yer verdi.

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Darıca Belediyesi mobesko Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu Beykar BasiskeleSanayi konak_dr