23 Eylül 2018 Pazar
Global

Kartepe Zirvesi’ne ünlü isimler geliyor

Kartepe Zirvesi’ne ünlü isimler geliyor
Güncel Yazdır

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’ye uluslararası yeni bir zirve kazandırıyor. Türkiye ve dünyayı yakından ilgilendiren sosyal ve siyasal konuları ele alacak zirve her yıl Eylül-Ekim aylarında Kartepe’de gerçekleşecek

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’ye uluslararası yeni bir zirve kazandırıyor. Türkiye ve dünyayı yakından ilgilendiren sosyal ve siyasal konuları ele alacak zirve her yıl Eylül-Ekim aylarında Kartepe’de gerçekleşecek. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek Kartepe Zirvesi bu yıl “Uluslararası 15 Temmuz ve Darbeler – Küresel Etkiler, Medya ve Demokrasi – Sempozyumu ile start alacak. 26-28 Ekim tarihlerinde ilki gerçekleşecek olan zirveye, Türkiye ve dünyadan çok sayıda bilim insanı, entelektüel, siyasetçi ve medya mensubu katılacak.

 

ÜNLÜ İSİMLER KATILIM GÖSTERECEK

Etkinliğe Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Doç. Dr. İbrahim Kalın, TBMM Eski Başkanı Mehmet Ali Şahin Bosna Hersek Parlamentosu Temsilciler Meclisi Başkanı Edin Music, Gazeteci -  Yazar Nevzat Çiçek, Gazeteci Fatih Er, Gazeteci Oğuz Haksever, Yakın Doğu Üniversitesi’nden Prof. Dr. Ata Atun, Gazeteci –Yazar Nedim Şener, Gazeteci Hande Fırat, AB Genişlemeden Sorumlu Eski Komiseri Gunter Verheugen, Sakarya Üniversitesi’nde Prof. Dr. Kemal İnat, Gazeteci – Yazar Ali Saydam, Azerbaycan Oktay Esadov, Bahçeşehir Üniversitesi Prof. Dr. Nilüfer Narlı’nın katılım göstereceği açıklandı

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat BasiskeleSanayi konak_dr