23 Eylül 2018 Pazar
Global

Erenler Mahallesi tozdan geçilmiyor

Erenler Mahallesi tozdan geçilmiyor
Güncel Yazdır

Haber

Erenler Mahalle Muhtarı Yaşar Eker mahallenin en büyük derdinin son dönemlerde Gazanfer Bilge Bulvarı’nda oluşan toz olduğunu belirterek,“Muhtarlığın önünü ve yolu ben yıkadım. Yazık günah. Belediyenin sanki sulama aracı yok” dedi

Gazetemize özel açıklamalarda bulunan Erenler Mahalle Muhtarı Yaşar Eker mahallenin toz sıkıntısını dile getirerek, “İSU Turan Güneş Caddesi’nde bir çalışma yapıyor. Fakat kullanılan malzemeden midir nedir Gazanfer Bilge Bulvarı’ndan Akçakoca Konutlarına kadar toz oluyor. Millet nefes alamaz hale geldi. Millet tık nefes oldu. Belediyeyi arıyoruz yıkayın, temizleyin diye. İsteler en azından gece yıkarlar. İnanın konuşurken bile nefes darlığı yaşıyorum.

MUHTAR-(1)

SULAMA ARACI YOK MU?

Gazanfer Bilgu Bulvarı’nda araçların yukarı doğru çıkarken arkalarında adeta bir toz bulutu bıraktıklarını söyleyen Muhtar Eker, “Az önce muhtarlığın önünü ve yolu ben yıkadım. Yazık günah. Mahallenin en büyük derdi toz şu anda. Belediyenin sanki sulama aracı yok” dedi. Muhtar Eker ayrıca Gazanfer Bilge Bulvarı kenarındaki ağaçların renginin dahi tozdan dolayı değiştiğini ifade etti.

SULAMA

 

CADDE KENARINDA KEPÇE BAŞLIĞI

Turan Güneş Caddesi’ndeki durum ise Gazanfer Bilge Bulvarı’ndaki durumun tam tersi. Belediye ekipleri cadde boyunca oluşan tozdan esnaf ve çevre sakinleri etkilenmesin diye sulama çalışması yapmışlar. Fakat bu seferde cadde çamur olmuş vaziyette. Üstelik caddenin kenarında kepçe başlığının bırakılması da ilginç görüntülerin oluşmasına neden oluyor. Çevre sakinleri ve vatandaşlar İSU’nun altyapı çalışmasının bir an önce bitmesini istediklerini ifade ediyorlar.

TURAN-GÜNEŞ-(1)

TURAN-GÜNEŞ-(3)

KEPÇE-BAŞLIĞI-(1)

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat BasiskeleSanayi konak_dr