20 Eylül 2018 Perşembe
Global

Türk Diyanet Vakıf-Sen'den Çiftçi için veda yemeği

Türk Diyanet Vakıf-Sen'den Çiftçi için veda yemeği
Güncel Yazdır

Türk Diyanet Vakıf-Sen Kocaeli Şubesi, Kandıra İlçe Müftülüğünde murakıp olarak görev yapan ve Eskişehir'e tayini çıkan Kadir Çiftçi'ye uğurlama yemeği düzenledi

Türk Diyanet Vakıf-Sen Kocaeli Şubesi, Kandıra ilçe Müftülüğü'nde murakıp olarak görev yapan Kadir Çiftçi'nin Eskişehir'e tayinin çıkması nedeniyle Çifti için Kandıra Öğretmenevinde uğurlama yemeği tertip etti.

 

PLAKET VERİLDİ

Yemek sonrasında Türk Diyanet Vakıf-Sen adına Çiftçi'ye plaket takdim edildi. Düzenlenen uğurlama yemeği programına, Kocaeli İl Müftü Yardımcısı Burhan Bilgin, Kandıra İlçe Müftülüğü Müdürü Rahmi Aktop, Derince Müftülüğü Murakıpı Harun Ergül, Derince İlçe Müftülüğü şefi Yaşar Morgül, Kandıra Din Görevlileri Dernek Başkanı Yusuf Çakar, Türk Diyanet Vakıf-Sen Kocaeli Şube Başkanı Numan Uysal, Türk Diyanet Vakıf-Sen Kandıra ilçe temsilcileri Erol Ergül ve Güngör Özcan, Kandıra'da görev yapan din görevlileri katıldı

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat BasiskeleSanayi konak_dr