26 Eylül 2018 Çarşamba
Global

AGD İzmit şubesi taşınıyor

AGD İzmit şubesi taşınıyor
Güncel Yazdır

Haber

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) İzmit İlçe Temsilciliği, yeni hizmet binasına yerleşme hazırlığında

Yeni il binasına geçme hazırlığında olan AGD İl Başkanı Kemal Halıcı, “Yeni AGD İzmit İlçe Temsilciliği binamız Karabaş Mahallesi İstiklal Caddesi Okul Geçidi Sokak No:6’da yer alacak. Gençlerin merkezde vakit geçirebileceği bir yer olsun istedik” dedi. İlçe temsilciliğinin yeni hizmet binasının açılışı ise 14 Ekim Cumartesi günü saat 16.00’da yapılacak.

 

“MERKEZDE OLMAK İSTEDİK” 

AGD olarak okullara çok önem verdikleri için İzmit merkezde olmayı tercih ettiklerini belirten AGD İzmit İlçe Temsilcisi Recep ÇELİK, “Eski ilçe binamız Mehmet Ali Paşa Camii tarafındaydı. Okullara çok önem verdiğimiz için şehir merkezinde olmak istedik. Yeni AGD İzmit İlçe Temsilciliği binamız Karabaş Mahallesi İstiklal Caddesi Okul Geçidi Sokak No: 6’da yer alacak. Gençlerin merkezde vakit geçirebileceği bir yer olsun istedik. İki kattan oluşuyor satrnaç ve masa tenisi oynayabilecekleri alanlarımız var” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu BasiskeleSanayi konak_dr