22 Eylül 2018 Cumartesi
Global

Sefa Sirmen gazetemize konuştu!

Sefa Sirmen gazetemize konuştu!
Siyaset Yazdır

Haber

TBMM 22. Dönem milletvekili Sefa Sirmen, AKP’nin oy kaybettiğini, seçmenin yeni arayışlar içinde olduğunu söyledi. Sirmen, “AKP yerelde de genelde de oy kaybediyor. Benzer tespitleri AKP kurucuları ve belediye başkanlarından da dinliyorum. KEV arsa satışının vakıflardan döneceğini tahmin ediyorum” dedi

ÜLKE KÖTÜ YÖNETİLİYOR

Milletvekilliği ve İzmit Büyükşehir Belediyesi başkanlığı yapan Sefa Sirmen, gazetemize yaptığı ziyarette, ülkenin kötü yönetildiğini ve AKP’nin oy kaybettiğini söyledi. Sirmen, “ABD ile restleşmek, komşularla kavgalı olmak ülkeye zarar veriyor, AKP’ye oy kaybettiriyor” şeklinde konuştu. AKP’nin yerelde 13-0 gibi bir sonuç alamayacağını belirten Sirmen, 2019’un AKP için kayıp yıl olacağını iddia etti.

 

KEV’İN SATIŞI YANLIŞ

KEV tesislerinin satışına da değinen Sirmen, “KEV, Kocaeli’nin borçlarının ödenmesi için yapılmadı. Büyükşehir istese kasasından bir kuruş çıkmadan Kocaelispor borçlarını ödeyebilir. Vakıflar Genel Müdürlüğü dosyasında KEV tesisleri değerinin 35 milyon olduğuna dair rapor varken 14 milyon 700 bin TL muhammen bedelle satışa çıkarması yanlış oldu. KEV, Kocaelispor borçlarını ödesin diye yapılmadı” dedi.

 

AKŞENER MHP’Yİ BİTİRİR

Vatandaşların arayış içinde olduğuna dikkat çeken Sefa Sirmen “AKP’den umudunu kesen vatandaşlar CHP ve Meral Akşener’in kuracağı partiyi umut görüyor. Akşener, zaman zaman yanlış yapsa da kamuoyunda bir karşılığı var. Seçimlerde, partisi parlamentoda temsil edilirken MHP’yi baraj altında bırakır” ifadesini kullandı. Mustafa Sarıgül’e benzettiği Akşener’in şanslı olduğunu söyledi. 

galip-ataman

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat BasiskeleSanayi konak_dr