20 Eylül 2018 Perşembe
Global

Mürvet teyze anılarını anlattı

Mürvet teyze anılarını anlattı
Spor Yazdır

Haber

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen 4. Başkanları Kurulu Toplantısında “Evden Okula Haydi Anneler Spora” projesi kapsamında spora başladıktan sonra hayatlarındaki değişimi katılımcılara paylaşan Mürvet Yurbaş, “Eskiden çorabımı bile eşim giydiriyordu. Şimdi sağlıklıyım çok şükür. Spora her gün devam ediyorum” dedi

Mürvet Yurbaş, spora başlamadan önce ilaca bağımlı kalacağını söyleyerek, “Eskiden işimi yapamıyordum. İlaca bağımlı kalacaktım. Spor aletlerinde çalışmaya başladım. 1 sene sonra ise yürüyüşe başladım ve spor salonuna kayıt oldum. Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Nagihan hocamdan Allah razı olsun. 70 kiloya ineceğim  İnşallah. Hergün gidiyorum spora” dedi. Kadın ve Aile Hizmetleri Şube Müdürü Nagihan Malkoç.

 

“EŞİM SPOR SALONUNA GÖTÜRDÜ”

Mürvet Yurbaş sözlerini, “Ben ameliyatllı bir hastaydım. 4 ay yatalak kaldım. Yemeğimi bile eşim getiriyordu. Eşim beni spor salonuna beni götürdü. Ben bir hafta boyunca beni spor salonuna getirip götürdü. Hocam da benimle ilgilendi. Çorabımı bile eşim giydiriyordu. Hocalarımıza ve belediye başkanlarımıza spora verdikleri katkılardan dolayı çok teşekkür ediyorum” ifadeleriyle sözlerini noktaladı.

 

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat BasiskeleSanayi konak_dr