20 Temmuz 2018 Cuma

Kocaeli'nin en büyük anaokulu hizmete girdi

  Kocaeli'nin en büyük anaokulu hizmete girdi
Eğitim Yazdır

186 resmi öğrenci kontenjanıyla Kocaeli'nin en büyük anaokulu olan Özel Mira Anaokulu hizmete girdi. Okulun sahibi Eyüp Gökmen kayıtların sürdüğünü ve uygun fiyatlarla kaliteli eğitim hizmeti verdiklerinin altını çizdi

Özel Mira Anaokulu 2017-2018 eğitim öğretim döneminde 36-66 ay arasındaki öğrencileri kapılarını açtı. Anaokulu hakkında açıklamalarda bulunan Mira Anaokulu'nun kurucusu ve işletmecisi olan Eyüp Gökmen, "Eşim Lena Tuğper Gökmen ile birlikte 2015 yılında bir okul kurma düşüncemiz oldu. Kızımız için hayal ettiğimiz okulu kurma kararı aldık. Turgut Mahallesi Hayat Caddesi üzerinde bulunan bu yerle ilgili bir teklifte gelince değerlendirdik. Ve hikaye böyle başladı" dedi.

 

MİRA ANAOKULU 3 (4)

 

"TÜRKİYE'DE BİR İLK"

Projenin çizimini Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak'ın eşi Elif Özak'ın yaptığını ifade eden Eyüp Gökmen, "Proje alışılagelmişin dışında çizildi. Örneğin her sınıfa bir tuvalet koyduk.  Anaokulumuzun kapalı alanı 650 metrekare. 11 tane derslik, endüstriyel mutfak, yemekhane, sinema salonu, bale - jimnastik salonu, konferans salonu, oyun parkı ve buz pateni alanımız var. Türkiye'de ilk defa bir anaokulunda buz pateni dersi var. Buz pateni sahasını İsveçli bir firmaya yaptırdık. Sentetik buzdan yapıldı alan" diye konuştu.

 

MİRA ANAOKULU (5)

 

KOCAELİ'NİN EN BÜYÜK ANAOKULU

Özel Mira Anaokulu'nda toplam 17 personel bulunuyor. Bunların 15'i öğretmen olarak görev yapıyor. Anaokulunun kontenjan rakamlarıyla ilgili bilgiler de veren Eyüp Gökmen, "Okulumuz Kocaeli'nin en büyük anaokulu. Toplam 186 resmi kontenjanımız bulunuyor. Önümüzdeki dönemde Kocaeli'nin 6 farklı bölgesinde Miracle Kids olacak. Kayıtlarımız devam ediyor. 36-66 ay arasındaki öğrencileri bekliyoruz" ifadelerini  kullandı.

 

MİRA ANAOKULU 3 (1)

 

"1 BUÇUK MİLYON TL'YE MAL OLDU"

"Burası yatırım maliyeti itibariyle Kocaeli'de 10 anaokulunu satın alabilir" diyen Gökmen, "Anaokulumuz yaklaşık 1 buçuk milyon TL'ye mal oldu. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen müfredatı uygulamaya mecburuz. Fakat müfredata uygun kendi projelerimizi de hayata geçirdik. Doğru insan kaynaklarıyla çalışmak çok önemli" şeklinde konuştu.

 

MİRA ANAOKULU (6)

 

UYGUN FİYATLARLA KALİTELİ HİZMET

Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet vereceklerinin altını çizen Eyüp Gökmen, "Çocukların saat 08.00 - 18.30 arası burada eğitim alacak. Çocukların buradaki etkinliklerine ilişkin herhangi bir ücret talep edilmeyecek. Kırtasiye, kitap, yemek ücreti istemiyoruz. Aylık 1500 TL yıllık 15 bin TL ücretlerimiz. Eylül'ün ilk haftası başlayan eğitimler Haziran'ın son haftası bitiyor" diyerek sözlerini noktaladı. 

 

MİRA ANAOKULU (1)

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM Efe Tur ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr