22 Temmuz 2018 Pazar

Talihsiz hayvan acı bir şekilde can verdi

Talihsiz hayvan acı bir şekilde can verdi
Güncel Yazdır

Derince Çınarlı'da bir sürücü çarptığı köpeği yolun ortasında bırakıp yoluna devam etti. Talihsiz hayvan acı bir şekilde can verdi

Derince Çınarlı'da bir sürücü çarptığı köpeği yolun ortasında bırakıp yoluna devam etti. Talihsiz hayvan acı bir şekilde can verdi. Vicdansız sürücünün köpeğe çarpıp gitmesi çevre sakinlerinin tepkisini çekerken yol kenarından geçen öğrenciler duyarlılıklarını  göstererek bu durumu bizlere bildirdi.

 

ÖRNEK ŞOFÖRLER DE VAR

Vicdansız sürücünün bu hareketi geçtiğimiz günlerde Hat 200 şoförü Eren Karadaş'ın çarptığı köpeği otobüse alıp veterinere teslim ettiği anları hatırlattı. Otobüste bulunan onca yolcunun itirazına rağmen çarptığı hayvanı bırakıp gitmeye gönlü razı gelmeyen şoför Eren Karadaş sonrasında Büyükşehir Belediyesi tarafından  1 maaş ikramiyeyle ödüllendirilmişti.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM Efe Tur ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr