25 Eylül 2018 Salı
Global

İlimtepe’nin değeri her geçen gün artıyor

İlimtepe’nin değeri her geçen gün artıyor
Güncel Yazdır

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, İlimtepe bölgesinde yapımı devam eden kültür merkezi inşaatında incelemelerde bulundu. İlimtepe için ‘Körfez’in ve Kocaeli’nin cazibe merkezi olacak’ ifadelerini kullandı

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, İlimtepe’de hayata geçirilen ve bölge için büyük önem taşıyan İlimtepe Kültür Merkezi ve Alışveriş Merkezi’nde devam eden inşaat çalışmalarını yerinde inceledi. Selçuklu-Osmanlı mimarisi ile dikkat çeken kültür merkezindeki çalışmaları Başkan Yardımcısı Levent Yılmaz ile birlikte inceleyen Başkan Baran, çalışmaların son hızla devam ettiğini ve kaba inşaatta da sona doğru yaklaşıldığını belirtti.

 

İLİMTEPE’YE ÖNEM VERİYORUZ

Başkan Baran, “İlimtepe Kültür ve Alışveriş Merkezi’mizin son katında çalışmalar sürüyor. Hedefimiz kısa süre içerisinde tamamlamak ve hizmete açmak. Tamamlandığında bölgeye büyük bir değer katacak. Burada yaptığımız çalışmalar ve özellikle kültür merkezi, vatandaşlarda da İlimtepe’ye karşı ayrı bir güven oluşmasını sağladı.

 

CAZİBE MERKEZİ OLACAK

Tabi yapacaklarımız sadece bunlarla sınırlı değil, birçok proje için de çalışmalar sürüyor. Kısa süre içerisinde bunların da müjdelerini vereceğiz. İlimtepe, değerli bir bölge. Gelecekte Kocaeli halkının ve ülkemizin bir cazibe merkezi haline gelecektir. İki duble yol çalışması ve kültür merkezinin tamamlanması ile İlimtepe büyük bir değer kazanacaktır” dedi.

 

 

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat BasiskeleSanayi konak_dr