22 Temmuz 2018 Pazar

Yedi Yıldızlı Başiskele’de eğitime 10 yıldızlı destek

Yedi Yıldızlı Başiskele’de eğitime 10 yıldızlı destek
Güncel Yazdır

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz gelecek nesiller için eğitime verdiği destekle, Başiskele’yi kaliteli eğitimin yeni adresi yaptı.

Eğitim yatırımcılarına sağladığı imkânlar anlaşılınca, Türkiye’nin en itibarlı okulları, kolejleri Başiskele’de yükselmeye başladı. Sunduğu fırsatlarla Başiskele, çevre illerde yaşayan öğrencilerin tercih ettiği, eğitimde yıldız kente dönüştü.

Eğitim anlamında öğrencilere sağladığı imkânları geniş tutan, bu anlamda hayalleri zorlayan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz Semt Konakları içerisinde öğrenciler için eğitim odaları, bilgisayar sınıfları ve kütüphaneler oluşturdu. Buradaki öğrenciler için ücretsiz kurslar ve kültür gezileri düzenlendi. Bunun yanı sıra Kocaeli’de ilk Başiskele’de öğrenciler için Çocuk Trafik Eğitim Parkı ve Yeni Neslin Üniversitesi Çocuk Üniversitesi projesini hayata geçirdi. Başkan Ayaz ayrıca yeni neslin hayatları boyunca unutmaması gereken 15 Temmuz hain darbe girişimini püskürten kahraman Türk Milletinin sergilediği mücadeleyi de ölümsüzleştirdi.

ayazaa

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz 15 Temmuz Mili İrade Parkıyla gelecek nesillere önemli mesajlar veriyor. Bu parkta öğrencilere yönelik yapılan eğitimlerle Türkiye’de yaşanan darbeler tarihi anlatılarak ülkenin bir zamanlar ne halde olduğu gösteriliyor.

Başiskele’de bulunan tüm okulların çevre düzenlemeleri, oyun parkları ve fiziki şartları sürekli olarak Başiskele belediyesi tarafından kontrol edilerek gerekli çalışmalar yapılıyor.

Eğitim sektöründe dünya ile yarışan markalar Başiskeleyi tercih ediyor. Yatırımcı kuruluşlar bir yıl gibi kısa bir sürede Başiskele’nin eğitim kalitesini daha da yukarılara çıkarmak için sektörün öncü eğitim kurumları yatırım için Başiskele’yi tercih etti. 

Başkan Ayaz’ın Başiskeleye kazandırmış olduğu eğitim yatırımları ve eğitim destekleri ile Başiskele’de daha kaliteli bir eğitim ortamının oluşmasını ve Başiskele’nin eğitimde yıldız bir kent olmasını sağlamıştır.

Stratejik planların belirlendiği vizyon ve misyona uygun yatırımların yapıldığı Başiskele, eğitim yatırımlarıyla dikkat çekiyor.

Başiskele’de eğitim sektöründe birbiriyle yarışan Kocaeli Anadolu Lisesi, Türkiye Eğitim Derneği (TED), Doğa Koleji, Kültür Okulları, My Kolej, Yedi İklim Okulları, Amerikan Kültür Koleji, Kasaba Anaokulu gibi kurumlar eğitim-öğretim hizmeti veriyor.

Başiskele eğitim başarı oranında Kocaeli’de her zaman dereceli öğrencileri yetiştiren örnek bir ilçe olmuştur.

Cazibe merkezi Başiskele, her alanda yatırım tercihi olarak öncü ilçe olmuştur

yetenek

 

BAŞARILI KURUMLARIN ADRESİ

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz: “Şehirleşme sürecinde çağdaş bir kentin yolu eğitimden geçer. Başiskele ile birlikte eğitim anlayışımızı da yeniden inşa ediyoruz. Çocuklarımız AB standardından eğitim alsın istiyoruz Okullarımız daha modern, daha güvenli ve daha donanımlı. İnsanımızın manevi değerlerine bağlı, özgüveni tam, katma değer yaratarak toplumda etkin rol oynayacak bir kimliğe sahip olmasını önemsiyor, eğitimi yüzde 100 destekliyoruz. Sorumluluk alan bireyler toplumu değiştirilebilirler, bizler yaşadığımızı yerin iyi ve güzele doğru değişmesi için eğitimle ilgili sorumluluklar alıyor, bireylerimizin kendilerini keşif yolculuğunda yanlarında oluyoruz.”

Eğitim sektöründe dünya ile yarışan markalar Başiskeleyi tercih ediyor.

Yatırımcı kuruluşlar bir yıl gibi kısa bir sürede Başiskele’nin eğitim kalitesini daha da yukarılara çıkarmak için sektörün öncü eğitim kurumları yatırım için Başiskele’yi tercih etti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM Efe Tur ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr