Arapçeşme Bilim Sanat Merkezi hızla yükseliyor - Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi
18 Ağustos 2018 Cumartesi
Global

Arapçeşme Bilim Sanat Merkezi hızla yükseliyor

Arapçeşme Bilim Sanat Merkezi hızla yükseliyor
Güncel Yazdır

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in ilçeye kazandırdığı yatırımların başında gelen Bilim Sanat Merkezlerinin bir yenisi olan Arapçeşme Bilim Sanat Merkezi’nde betonarme çalışmaları tamamlandı. Bilim sanat merkezi kompleksi içerisinde; spor salonu, nikah salonu, kafeterya, kütüphane, ofisler, etüt odaları, derslikler, oyun odası, belediye hizmet birimleri ve bilgisayar laboratuvarı yer alacak

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in ilçeye kazandırdığı yatırımların başında gelen Bilim Sanat Merkezleri’ne yenileri ekleniyor. Geçtiğimiz aylarda temeli dualarla atılan Arapçeşme Bilim Sanat Merkezi’nde inşaatı hızla yükseliyor. Arapçeşme Mahallesi sakinlerine 4893 metrekare alan üzerinde hizmet verecek olan bilim sanat merkezinde betonarme çalışmaları tamamlandı.

 

İÇERİSİNDE YOK YOK!

Bölgenin tüm ihtiyaçları düşünülerek projelendirilen bilim sanat merkezi kompleksi içerisinde spor salonu, nikah salonu, kafeterya, kütüphane, ofisler, etüt odaları, derslikler, oyun odası, belediye hizmet birimleri ve bilgisayar laboratuvarı yer alacak.

 

ÇALIŞMALAR TAM GAZ

Duvar örme işlemlerine devam edilen Arapçeşme Bilim Sanat Merkezi’nde elektrik ve mekanik çalışmaları da tüm hızıyla sürüyor. Bölgeye sosyal ve eğitim alanında büyük katkıda bulunacak bilim sanat merkezinin hızla tamamlanarak hizmete girmesi hedefleniyor.  

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Başiskele 17 Ağustos ilan Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat konak_dr