20 Eylül 2018 Perşembe
Global

Özdilek AVM 19 yaşında

Özdilek AVM 19 yaşında
Güncel Yazdır

Özdilek AVM Kocaeli Şubesi kuruluşunun 19’uncu yıl kutlamaları münasebetiyle AVM yönetim kadrosu olarak bir araya gelerek 8 Ekim tarihinde kuruluşa özel pasta kesimine tüm kenti davet etti

Özdilek AVM Kocaeli Şubesi kuruluşunun 19’uncu yıl kutlamaları münasebetiyle AVM yönetim kadrosu olarak bir araya gelerek 8 Ekim tarihinde kuruluşa özel pasta kesimine tüm kenti davet etti. Program kapsamında 8 Ekim çocuk etkinlikleri, maskot gösterisi, Kartepe çocuk mehter grubu gösterisi, 6-10 Ekim tarihleri arasında kuruluşa özel indirimler olacak. Ayrıca 9-15 Ekim tarihleri arasında da özel kupon kampanyaları düzenlenecek. Kuruluş kutlamalarının duyurusunu İşletme Müdürü Mahmut Sami Eraslan gerçekleştirirken, Kafe Restoran Müdürü Ferit Bektaş ve Mağaza Müdürü Uğur Kılınç’ta açıklamada yer aldı. İşletme Müdürü Mahmut Sami Eraslan, “Kocaeli halkımızın katılımlarıyla 19. Yılımıza özel hazırlanacak olan pastamızı birlikte keseceğiz. Bugün olduğu gibi 8 Ekim Pazar günüde yanımızda olmanızdan mutluluk duyar, gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz” dedi

 

"LİDER MARKA"

Eraslan açıklamasında, “Öncelikle Kocaeli Özdilek olarak 19. Yılımıza girmenin mutluluğu ve haklı gurunu yaşamakta olduğumuzu belirtmek isterim. Özdilek Holding olarak ülkemize daha sonra da Özdilek Kocaeli olarak ilimize faydalı işler yapma çabasındayız. Temelleri 1971 yılında atılan Özdilek Holding, 50. Yılına doğru güçlü adımlarla ilerlerken, ilk günkü heyecanı ve inancı ile gelişimini sürdürmektedir. Özdilek, yenilikçi bakış açısı ve müşteri memnuniyeti üzerine kurulan temelleri ile faaliyet gösterdiği her alanda güvenilir, dinamik ve lider bir marka olmayı hedeflemektedir” ifadelerini kullandı.

 

"KOCAELİ’NİN İLK BÜYÜK AVM’Sİ"

Sözlerine devam eden Eraslan, “Özdilek Holding’in ilgi alanları, konusunda uzmanlaştığı ev tekstili üretimi başta olmak üzere; gıda ve enerji üretimi, perakende mağazacılık, sağlık merkezleri, kafe, restoran, sinema, turizm, hava taksi işletmeciliği, alışveriş merkezleri, e-ticaret, inşaat ve sigortacılıktır. Özdilek Holding, perakende ve hizmet operasyonlarında 8 bin 500 kişilik ekibi ile yılda 70 milyon ziyaretçiye hizmet vermekle birlikte, ev tekstilinde de milyonlarca kişinin hayatına dokunmaktadır. Özdilek Kocaeli AVM, 1998 yılında kurulmuş olup Kocaeli’nin ilk büyük AVM’si olma özelliğini taşımaktadır” şeklinde konuştu.

 

"MEMNUNİYETİN SÜREKLİ OLMASI"

Eraslan konuşmasının devamında, “Hem bu sebeple oluşan bağ hem de yapılan hizmetler ile Özdilek AVM, Kocaeli halkı tarafından kısa sürede benimsenmiştir. Ulaşabildiğimiz ve hizmet verdiğimiz kitle sadece Kocaeli halkı olmayıp, bulunduğumuz konum itibari ile Sakarya bölgesinin de uğrak AVM’si olma özelliğini taşımaktayız.  Her fırsatta yapmaya önem verdiğimiz özel kampanyalar ile halkımızın bu ilgisine bir şekilde teşekkür etmeye çalışıyor, memnuniyetin sürekli olmasını amaçlıyoruz” dedi.

ÖZDİLEKAVM

 

"DEVAM ETTİRME ÇABASI"

Bunun yanında hemen hemen her hafta yaptığımız ücretsiz çocuk etkinliklerimiz ile de çocukların gelişimine katkıda bulunmayı ve kaliteli vakit geçirmelerini amaçlıyoruz diye sözlerine devam eden Eraslan, “Öncelikli hizmet anlayışımız güler yüz olduğu için bütün personellerimiz ile hizmetimizi her zaman bu doğrultuda vermeye çalışıyoruz. Bu anlamda ziyaretçilerimizden aldığımız olumlu ve olumsuz geri dönüşleri değerlendirip hizmet kalitesini istikrarlı bir şekilde devam ettirme çabasındayız” sözlerini kullandı.

 

"PASTAMIZI BİRLİKTE KESECEĞİZ"

Eraslan konuşmasının sonunda şunları söyledi: “Özdilek Kocaeli AVM’nin 19. Yaş gününe özel olarak AVM genelinde mağaza, market, kafe restoran ve diğer tüm departmanlarımızda planlanan kampanyalarımız ve çeşitli etkinliklerimiz ile misafirlerimiz ile buluşacağız. Bu etkinliklerimizin yanında Kocaeli halkımızın katılımlarıyla 19. Yılımıza özel hazırlanacak olan pastamızı birlikte keseceğiz. Bugün olduğu gibi 8 Ekim Pazar günüde yanımızda olmanızdan mutluluk duyar, gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz.”

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat BasiskeleSanayi konak_dr