25 Eylül 2018 Salı
Global

Perşembe Pazarı’ndan yola çıkacaklar

Perşembe Pazarı’ndan yola çıkacaklar
Siyaset Yazdır

Haber

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, pazar günü Ankara’da düzenlenecek olan Kerkük Sevdalıları Toplantısı’na katılmak üzere cumartesi gecesi 1’de Perşembe Pazarı’ndan yola çıkacaklarını duyurdu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Aydın Ünlü, haftalık olağan toplantısında Kerkük’teki referandum krizi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Açıklamasında Ünlü, pazar günü Genel Merkez tarafından düzenlenecek olan Kerkük Sevdalıları Toplantısı’na katılacaklarını duyurdu.


KARADENİZ GİBİ ÇIRPINMALIYIZ
Toplantıda konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, ‘’Milliyetçi Hareket taşıdığı misyonun gereğini yapmaktadır. Türkiye zorlu bir dönemde, yokuşu keskin bir devirdedir. Bunu görüyor, biliyoruz. Eğer görevimizin şuuruna varamazsak önümüz karanlıktır. Adeta Karadeniz gibi çırpınmalıyız. Türkiye aleyhtarı kampanya kökleşiyor, dikkat kesilmeliyiz’’ dedi.


HESABIMIZ GÖRÜLECEK
Devamında Cumhurbaşkanının ‘Sınırımızda fitne kuyusu kazdırmayız’ sözlerinin çok net olduğunu belirten Ünlü, ‘’Soydaşlarımızın hayati haklarına karşı yapılan her girişim karşısında Türk halkını bulacaktır. Dökülen Türkmen kanı üzerinde gelecek planlaması yapanlar, canına, malına kastedenler iki dünyada da yatacak yerleri olmayan alçaklardır. Bunlarla hesabımız mahşere kalmadan görülecektir’’ sözlerini kullandı.


MHP’NİN DE TAVSİYELERİ OLACAKTIR
Son günlerde tartışılan zamlar ve vergi artışlarına da değinen Ünlü, ‘’Zam ve vergi artışlarından vatandaşlarımızın şikayet ettiğini biliyoruz. Gerekli çalışmalar tamamlandıktan sonra bu konuda MHP’nin de hükümete vatandaşın işini kolaylaştıracak tavsiyeleri olacaktır. Ayrıca bugünkü Aşure Günü’nde, Muharrem Ayının manevi yas ikliminde dualarımızın kabul olmasını niyaz ediyorum’’ ifadelerine yer verdi.


SÖZÜ HAVADA KALMAMIŞ BİR LİDER
MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin Kerkük’e gitmek için 5 bin ülkücünün hazır olduğunu belirtmesi üzerine İl Başkanı Ünlü, ‘’Sayın Bahçeli hiç sözü havada kalmamış bir liderdir. Bizi kimse zorla Azerbaycan’a, Türkmen dağına göndermemiştir. Bu sayı da bilinçli arkadaşlarımızın ortalama bir sayısıdır. Pazar günü Genel Merkez tarafından düzenlenecek olan Kerkük Sevdalıları Toplantısı’na biz de Kocaeli Teşkilatları olarak katılacağız. Cumartesi günü Perşembe Pazarı Alanından Ankara’ya hareket etmek kaydıyla gece 1’de yola çıkacağız. Katılımla ilgili cuma günü kamuoyunu bilgilendireceğiz’’ şeklinde açıklamalarda bulundu.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat BasiskeleSanayi konak_dr