Mirzaoğlu'ndan çarpıcı iddia - Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi
15 Ağustos 2018 Çarşamba
Global

Mirzaoğlu'ndan çarpıcı iddia

Mirzaoğlu'ndan çarpıcı iddia
Siyaset Yazdır

Haber

Yahya Kaptan Mahallesi delege seçimlerinde en az oyu alan Mavi listenin sahibi Ahmet Mirzaoğlu, Sarı listenin sahipleri ile ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu

Geçtiğimiz pazar günü CHP İzmit İlçe Örgütü'nün Yahya Kaptan Mahallesi delege seçimleri gerçekleşti. Seçimde Ömer Hazer, Gökhan Eryargı, Erdem Arcan, Öztürk Atilla ve Osman Ekşi'nin oluşturduğu sarı liste, Remzi Özkan'ın oluşturduğu kırmızı liste ve Ahmet Mirzaoğlu'nun oluşturduğu mavi liste yarışırken seçimi kırmızı liste kazandı. 442 kişinin oy kullandığı seçimde Mavi liste 37, Sarı liste 167 oy alırken Kırmızı liste 238 oy aldı.

 

ÇARPICI İDDİA

Seçimde en az oyu alan Mavi listenin sahibi Ahmet Mirzaoğlu, seçimlerin ardından çarpıcı bir iddiada bulundu. Mirzaoğlu'nun iddiasına göre seçimi kaybedenlerden Sarı listenin sahipleri, seçimi kaybetmelerinde kendisini suçladıklarını ifade etti.

 

İSPATLAMAZLARSA MÜFTERİLERDİR

Gazetemize sert açıklamalarda bulunan Mirzaoğlu, "Bizim Kırmızı listeyle birlikte hareket ettiğimizi iddia edenleri, kendi başarısızlıklarına kılıf hazırlayanları bu iddialarını ispata davet ediyorum. İspat ederlerse eğer siyaseti ve muhtarlık görevimi derhal bırakırım. İspat edemezlerse de kendilerini müfteri ilan ediyorum. Asla geri adım atmayacağımı, duruşumu asla değiştirmeyeceğimi herkes bilir. Benden başka türlüsünü beklemek saflık ve art niyettir" ifadelerine yer verdi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat konak_dr