21 Temmuz 2018 Cumartesi

Mayısa kadar bekleyin

Mayısa kadar bekleyin
Güncel Yazdır

30 Eylül – 1 Ekim 2017 Ankara İl Temsilcileri, İl Sorumluları Toplantısı Ankara gerçekleştirildi

Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr.Muhammed Ali Fatih ERBAKAN başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Refah Partisi kuruyucu Genel Başkanımız Ahmet Tekdal, Adalet eski bakanı İsmail Müftüoğlu eski bakanlarımızdan Sacit Güney, İl, ilçe Kadın Kolları il ve il, ilçe başkanları, katıldı.

 

Toplantıya katılan Erbakan Vakfı Dilovası İlçe Başkanı Ercan Oğuz güncel konular ve önümüzdeki dönemde merhum Erbakan Hocanın Milli Görüş fikriyatının hayata geçirilmesi için izlenecek yol hakkında istişareler yapıldığını belirtti. Oğuz “merhum Erbakan Hocanın yıllar önce fikir beyan ettiği konular yaşanan olaylarla tescillenmiş durumda. Erbakan bu işlerden anlamaz diyenler şimdilerde Hoca haklıymış diyorlar. Bu çevrelerin en azından bundan sonraki süreçte Erbakan Hocamızın fikirlerinden istifade etmesini temenni ederiz.”

 

Ankara’da yapılan istişarede şuana kadar yaklaşık yüz bin üyelerin yapıldığını İnşallah Mayıs’a kadar üçyüzbin üyenin yapılacağını Mayıs ayına kadar Türkiye’nin genelinde bütün il ve ilçelerin tamamlanıp yapılacak istişare sonucunda yol haritası belirleneceği ifade edildi. Türkiye genelinde yapılan çalışmalarda ilk 11 arasına girdiğinde dolayı Erbakan Vakfı Dilovası Şubesine Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan tarafında İlçe Başkanı Ercan Oğuza plaket verildi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM Efe Tur ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr