21 Temmuz 2018 Cumartesi

Gebze adayları Ankara yolcusu

Gebze adayları Ankara yolcusu
Siyaset Yazdır

Haber

AK Parti Gebze ilçe başkanlığı için aday adayı olarak belirlenen isimler bugün Ankara'ya gidiyor. AK Parti Gebze İlce Başkanlığı adaylığı için Köksal Tatoğlu, Mustafa Yıldıztekin, Ufuk Ekinci, Murat Yelek ve İrfan Ayar'ın Ankara'ya çağrıldığı öğrenildi

AK Parti Gebze İlçe Teşkilatı, 15 Ekim Pazar günü gerçekleştireceği kongre öncesinde yeni ilçe başkanı adayını belirlemek için temayül yoklaması yapmıştı. Gerçekleştirilen temayül yoklaması öncesi ilçe yönetiminden Köksal Tatoğlu, Recep Kaya ve Mustafa Yıldıztekin'in yanı sıra Gebze Trabzonlular Derneği eski Başkanı Halil İbrahim Kadıoğlu aday adayı olduğunu duyurmuştu. Gerçekleştirilen istişareler neticesinde  3 isim Çayırova ve İzmit ilçelerinin adaylarıyla birlikte AK Parti Genel Merkeze Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş’la mülakat için Ankara'ya gitmişti.

 

MÜLAKAT ERTELENMİŞTİ

Ankara’nın yoğun gündemine bağlı olarak aday adaylarının mülakatı ertelenmişti. AK Parti Gebze İlçe Başkanlığı mülakatı için aday gösterilen Köksal Tatoğlu, Mustafa Yıldıztekin, Ufuk Ekinci ve onlara ek olarak İsmail Keskin, Murat Yelek, ve Mahmut Yandık ve AK Parti İl Yönetiminde Arge’den sorumlu başkan yardımcısı İrfan Ayar parti il teşkilat binasına gelerek Marmara Bölgesi Koordinatörü ve Milletvekili Murat Yıldırım’la görüşmüştü. AK Parti genel merkezi tarafından bugün gerçekleştirilecek mülakatın ardından hangi ismin AK Parti Gebze'nin başkan adayı olacağı kamuoyuna duyurulacak.

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM Efe Tur ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr