Kartepe'yi duymayan kalmayacak - Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi
17 Ağustos 2018 Cuma
Global

Kartepe'yi duymayan kalmayacak

Kartepe'yi duymayan kalmayacak
Güncel Yazdır

Gezi ve doğa sporlarının merkezi olan Kartepe, Türkiye’nin en çok okunan gezi ve doğa sporları turizmi dergisi olan Atlas Dergisi’nin Ekim ayı sayında doğa sporları ile yer aldı

Her geçen gün yeni yatırımlar ve projeler ile zenginleşen ve gelişen Kartepe’de turizm cephesi de Kartepe Belediyesi tarafından destekleniyor. Özellikle kış turizminde iddialı olan ve off-road, moto-cross, yamaç paraşütü, trekking, balık tutma yarışması gibi bir çok doğa sporu branşında çok güzel ve elverişli parkurlar sunan Kartepe’nin tanıtımı için çalışmalar yapılıyor. Kartepeli turizmcileri sevindiren bu tür çalışmalar, özellikle yakın lokasyonlardaki hedef kitleye uygun çeşitli reklam, haber gibi çalışmalar ile yapılıyor.

 

DAHA MUTLU KARTEPE
Bunun son örneği de, en çok okunan ve sosyal medyadan takip edilen coğrafya ve keşif dergisi olan Atlas Dergisi ekim sayısında “Kartepe’de Uçmaya Hazırmısınız?” sloganıyla doğa ve adrenalin sporları yer aldı. Başkan Üzülmez “Yapılanları anlamlı ve değerli kılan, anları sunabilmek ve daha fazla kişiye ulaştırmaktır. Allah’ın bahşettiği güzelliklere ilave olarak bizlerinde halkımızın desteğiyle yaptığımız birbirinden güzel projelerimiz var. Hem ilçemiz turizminin ekonomik kalkınması açısından, hemde Kartepe’nin marka kent olma sürecindeki iddiamızdan dolayı tanıtımı önemsiyoruz. Kartepe dışa açılması için bu bir başlangıç oldu. Buna benzer daha geniş ve etkili kitlelere ulaşmaya çalışacağız. Daha çok turist daha kaliteli hizmet, daha mutlu Kartepe hedefliyoruz” dedi.

 

DUYMAYAN KALMAYACAK
Türkiye'nin en çok okunan gezi ve doğa sporları turizmi dergisi olan Atlas Dergisi’nin Ekim ayı sayısında Kartepe Belediyesi’nin ilanıyla birlikte raflardaki yerini aldı. Kartepe’de uçmaya hazırmısınız? Başlığı ile verilen ilanda Kartepe’de yapılan gezi ve doğa sporlarının tanıtımı yer alırken, Kasım ayı sayısında daha geniş ve güzel sürprizin yer alacağı belirtildi. Kartepe'yi duymayan kalmayacak.

 

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat konak_dr