19 Temmuz 2018 Perşembe

AK Parti’de kongre süreci devam ediyor

AK Parti’de kongre süreci devam ediyor
Siyaset Yazdır

Haber

AK Parti’de kongre süreci tüm hızıyla devam ediyor. 7 ilçede kongreler tamamlanırken kongresi yapılmayan 5 ilçede önümüzdeki günlerde kongrelerini yapacak

AK Parti’de kongre süreci tüm hızıyla devam ediyor.  7 ilçede kongreler tamamlanırken kongresi yapılmayan 5 ilçede önümüzdeki günlerde kongrelerini yapacak. Karamürsel, Gölcük, Kartepe, İzmit, Darıca, Dilovası ve Çayırova’da kongreler tamamlanırken Derince, Körfez, Başiskele, Gebze ve Kandıra’da ilçe kongreleri gerçekleştirilecek.

 

KONGRESİ TAMAMLANAN İLÇELER

AK Parti Karamürsel’de mevcut Başkan Recep Demirel, AK Parti Gölcük’te İdris Alp, AK Parti İzmit’te Ali Korkmaz’ın yerine Hasan Ayaz göreve geldi. Darıca’da Mevcut Başkan Muzaffer Bıyık yola devam ederken, Çayırova’da  Zafer Kılıç’ın yerine Ali Osman Gür geldi. Dilovası’nda da mevcut başkan Osman Akbulut yola devam ediyor.

 

KONGRESİ YAPILACAK

Derince, Körfez, Başiskele, Gebze ve Kandıra’da ilçe kongreleri gerçekleştirilecek. 4 Ekim Çarşamba günü yapılacak olan Kandıra kongresinde Yunus Özder görevi Erol Ölmez’e devredecek. Derince’de 14 Ekim’de yapılacak kongrede mevcut ilçe başkanı İbrahim Şirin yola devam edecek. Derince ile aynı tarihte saat 14.00’da kongresini gerçekleştirecek olan Körfez’de ise başkan Osman Badem görevi Şener Söğüt’e devredecek. AK Parti’de kongrelerin sona ereceği gün ise 15 Ekim olarak belirlendi. 15 Ekim’de Gebze ve Başiskele kongreleri yapılacak. Saat 11.00’da başlayacak olan Başiskele kongresinde mevcut Başkan Şahin Talus yola devam edecek. Gebze’de ise henüz aday belirlenmedi.

 

GEBZE ADAYI BELİRLENECEK

Gebze İlçe Başkanlığı mülakatı için aday gösterilen Köksal Tatoğlu, Mustafa Yıldıztekin ve Ufuk Ekinci ve onlara ek olarak İsmail Keskin, Murat Yelek, ve Mahmut Yandık’da katıldı. ARGE’den sorumlu başkan yardımcısı İrfan Ayar parti il teşkilat binasında geçtiğimiz günlerde  aday adaylarıyla bir araya geldi.  Görüşme de AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’da bulundu. Gerekli istişareler sonucunda adaylığa yakın olan 3 isim Ankara’ya tekrardan mülakata götürülecek. 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM Efe Tur ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr