26 Eylül 2018 Çarşamba
Global

Kaptan'da kritik gün

Kaptan'da kritik gün
Siyaset Yazdır

Haber

CHP İzmit İlçe Örgütü'nde devam eden delege seçimleri bugün 'CHP'nin kalesi' olarak bilinen Yahya Kaptan Mahallesi'nde gerçekleşecek

CHP İzmit İlçe Örgütü'nün mahalle delege seçimleri devam ediyor. 102 mahallenin yarısında tamamlanan seçimler, bugün Yahya Kaptan ile devam edecek. Yahya Kaptan Mahallesi Gross Market'te bulunan kıraathanede yapılacak olan seçimlerde Ömer Hazer, Gökhan Eryargı, Erdem Arcan ve Öztürk Atilla ve Osman Ekşi'nin oluşturduğu sarı liste, Ahmet Mirzaoğlu'nun oluşturduğu mavi liste ve Remzi Özkan'ın oluşturduğu kırmızı liste yarışacak.


3 SANDIK KURULACAK
Yahya Kaptan Kıraathanesinde yapılacak olan seçimler için 3 sandık kurulacak. Seçimler saat 13.00-15.00 arasında gerçekleşecek. 616 üyenin oy kullanma hakkının bulunduğu seçimde 36 delege belirlenecek. Seçimler ise Veli Beyaztaş, Hüseyin Güçlükaş, Ali Kuyumcu, Gökhan Tanrıverdi ve Ali Kuzu'nun sorumluluğunda gerçekleşecek.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu BasiskeleSanayi konak_dr