Başbakan geliyor - Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi
16 Ağustos 2018 Perşembe
Global

Başbakan geliyor

Başbakan geliyor
Siyaset Yazdır

Haber

AK Parti İzmit İlçe Kongresi bugün saat 11.00’de başlayacak. Hasan Ayaz’ın tek aday olduğu kongreye Başbakan Binali Yıldırım da katılacak

12.00’DE GELECEK

Saat 12.00’de Hasan Gemici Spor Salonu’na gelmesi beklenen Başbakan Yıldırım’la ilgili AK Parti teşkilatları yoğun bir hazırlık içine girdi. Adeta gövde gösterisi yapmayı planlayan AK Parti, bu kongre ile birlik beraberlik vurgusu yapacak. Kongrede 400 delege ve 30 doğal delegenin oy kullanma hakkı var.

 

KONUŞULAN İSİMLER

Listesi ile ilgili net bir isim vermeyen Ayaz son ana kadar liste çalışmalarının sürebileceğinin altını çizdi. Recep Yıldız, Ceyhun Yalçın, Semra Aksoy ve mevcut Başkan Ali Korkmaz’ın yönetimde bulunan Ali Güney, Abdullah Saburlu, Nurullah Yılmaz, Turgay Aydıner, Zehra Aynacı’nın da listede yer alması bekleniyor.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat konak_dr