23 Temmuz 2018 Pazartesi

Körfez’de hatalı park yapan araçlara ceza

Körfez’de hatalı park yapan araçlara ceza
Güncel Yazdır

Körfez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, tüm uyarı ve ikazlara rağmen Tütünçiftlik viyadük altında hatalı park yapan araçlara cezai işlemi uyguladı

Körfez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, özellikle ana caddeler üzerinde sık sık denetimlerde bulunuyor. Ekipler, yasak yerlere park eden araç sürücülerine para cezası keserken araçları da çekici yardımıyla bulundukları yerlerden çektiriyor. Ekipler son olarak tüm uyarı ve ikazlara rağmen Tütünçiftlik viyadük altında hatalı park yapan araçlara cezai işlemi uyguladı.

 

CEZAİ İŞLEM UYGULANDI

Zabıta Müdürlüğü yetkilileri, park yasağı ile ilgili olarak sık sık uyarılarda bulunduklarını, uyarıları dikkate almayanlar hakkında da yasal işlem yapıldığını belirtti. Ekipler, sadece ana caddeler üzerinde yasak olan yerlere park edilen araçlara değil, kaldırım ve engelliler için ayrılan yerlere de park edilen araçlar hakkında cezai işlem uyguladı.

 

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM Efe Tur ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr