BBP olağanüstü kongreye gidiyor - Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi
18 Ağustos 2018 Cumartesi
Global

BBP olağanüstü kongreye gidiyor

BBP olağanüstü kongreye gidiyor
Siyaset Yazdır

Haber

Nisan ayında atama ile göreve gelen Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Serhat Duyar, olağanüstü kongrenin tarihini sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu

Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Teşkilatı, olağanüstü kongreye gidiyor. Nisan 2017’de Başkan Şeref Gönenli’nin görevden alınması ile birlikte atama ile yerine gelen İl Başkanı Serhat Duyar, kongre ile ilgili bilgileri sosyal medya hesabından paylaştı.

 

TAM DESTEK

12 ilçenin de teşkilatlanmalarını tamamlayan Duyar, olağanüstü kongreyi 15 Ekim Pazar günü saat 14.00’te Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde gerçekleştireceklerini açıkladı. Kongreye BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin de katılacağını sözlerine ekledi. 251 delegenin oy kullanma hakkının bulunduğu kongre için Duyar, il yöneticileri ve ilçe başkanlarının başkanlık için kendisini uygun gördüklerini belirtti.

 

30 KİŞİLİK LİSTE

Gazetemize açıklamalarda bulunan Duyar, “İl yöneticilerimiz ve ilçe başkanlarımız ile istişare yaptık. Kongre için beni uygun gördüler. Atama ile göreve geldiğimizde 7 kişilik kurucu il yönetimini oluşturmuştuk. Kongrede yönetim kuruluna takviye yapacağım. 30 kişilik yönetim listesi olacak. Kocaeli’yi kucaklayacak bir yönetim olacak. Bugüne kadar hizmeti olan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yeni dönem ve yeni seçilecek olan ekibe başarılar dilerim. BBP İl Kongremizin ilimize ve camiamıza hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerine yer verdi.

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Başiskele 17 Ağustos ilan Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat konak_dr