Küçükkaya’dan süre polemiğine yanıt - Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi
20 Ağustos 2018 Pazartesi
Global

Küçükkaya’dan süre polemiğine yanıt

Küçükkaya’dan süre polemiğine yanıt
Siyaset Yazdır

Haber

Yahya Kaptan Mahallesi delege seçimleri için 2 saatlik süreyi az bulan liste sahiplerine yanıt veren CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, ‘’Kendi mahallem olan Zabıtan Mahallesi’ne bile 3 kişi geldi, beklemedim. Kimse şımarıklık yapıp huzuru bozmasın’’ dedi

CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, Yahya Kaptan Mahallesi delege seçimleri öncesinde liste oluşturanların 616 üye için 2 saatlik süreyi az bulduklarını belirtmesine sert bir şekilde yanıt verdi. Küçükkaya, ‘’Referandum öncesi Muharrem İnce mitingine Deniz Baykal toplantısına katılmayanlar, bunları önemsemeyen arkadaşların delege seçimlerinde aman yandık bittik şeklinde tavır takınmasına gerek yok’’ dedi.

 

"AMAN YANDIK BİTTİK TAVIRLARINA GEREK YOK"

Açıklamasında Küçükkaya, ‘’İzmit İlçe Örgütü olarak yüz iki mahallede delege seçimi gerçekleştiriyoruz. Bu tarihleri belirledikten sonra ilçe örgütleri mümkün oldukça bu tarihlerde değiştirme olmaz. Saat olarak öne alım gibi bir durum söz konusu değil. 2 saat içinde yapılacak. Üye sayısı fazla diye 3 tane sandık koyacağız. Vakitsel anlamda bir sıkıntı yoktur. Alt tarafı ilçe delegesi seçiyoruz. Referandum öncesi Muharrem İnce mitingine Deniz Baykal toplantısına katılmayanlar, bunları önemsemeyen arkadaşların delege seçimlerinde aman yandık bittik şeklinde tavır takınmasına gerek yok’’ dedi.

 

BEN AKP’NİN YSK’SI DEĞİLİM

Devamında Küçükkaya, ‘’Referandum seçimlerinde bu kadar heyecanlanmayan arkadaşların olayı büyütmesini de anlayamıyorum. Ben AKP’nin yüksek seçim kurulu değilim. Kuralları önceden konuldu. Bu kurallarla oynanacak bir maç bu. Kendi mahallem olan Zabıtan Mahallesi’ne bile 3 kişi geldi, beklemedim. Kimse şımarıklık yapıp huzuru bozmasın’’ ifadelerine yer verdi. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Başiskele kurban bayramı Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat konak_dr