19 Eylül 2018 Çarşamba
Global

İnce eleyip sık dokuyoruz

İnce eleyip sık dokuyoruz
Siyaset Yazdır

Haber

AK Parti İzmit İlçe teşkilatında 30 Eylül’de Hasan Gemici Spor Salonu’nda saat 11.00’da gerçekleşecek olan kongre öncesi hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken, Hasan Ayaz açıklamalarda bulundu

Yarın saat 11.00’da başlayacak kongre öncesi güzel bir çalışma yaptıklarını belirten Hasan Ayaz, “Teşkilatımızla salonumuzu kongreye hazırladık. Yaklaşık 800-900 kişilik bir salon” dedi. Yönetim listesinin yavaş yavaş şekillendiğini ve ince eleyip sık dokuduklarını söyleyen Ayaz, “Saat 11.00’da bütün isimleri divana vereceğiz” şeklinde konuştu. Mevcut Başkan Ali Korkmaz’ın arkadaşı dostu olduğunu vurgulan AK Parti İzmit İlçe Başkan adayı Hasan Ayaz, “Ali başkandan bayrağı alarak, en güzel yerlere taşımaya çalışacağız” diyerek sözlerini tamamladı. Yoğun katılımın olacak olan kongre öncesi güvenliğin de üst seviyede tutulması bekleniyor.  

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat BasiskeleSanayi konak_dr