25 Eylül 2018 Salı
Global

Başkan Ayaz, gününü vatandaşlara ayırıyor

Başkan Ayaz, gününü vatandaşlara ayırıyor
Güncel Yazdır

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Başiskele’de büyük değişimlere imza atıyor. İşçisinin ve halkının her zaman yanında olan Başkan Ayaz mesaisinin büyük bir bölümünü vatandaşlarıyla birlikte geçiriyor

1

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz göreve geldiği günden itibaren Başiskele’de büyük bir değişim ve gelişim yaşanıyor. İlçede alt ve üst yapı çalışmaları nüfus artışına orantılı olarak hızlı bir şekilde ilerliyor, cadde ve sokaklar yenileniyor, kanalizasyon ve yağmur suyu hatları güçlendiriliyor. Kent estetiği çalışmaları, parklar, yollar yapılıyor, ilçenin çehresi her geçen gün daha da güzelleşiyor. Yapılan bu hizmetlerin yanı sara belediyenin kapılarını her zaman halkına açık tutan Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz her gün yüzlerce kişiyle görüşüyor, gün aşırı mahallelerde esnaf ziyaretleri gerçekleştiriyor. Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’ın deyim yerindeyse kapı kapı dolaşması vatandaşlar tarafından karşılık buluyor.

3

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat BasiskeleSanayi konak_dr