22 Temmuz 2018 Pazar

Kandıra Belediyesi'nden öğrencilere spor malzemesi

Kandıra Belediyesi'nden öğrencilere spor malzemesi
Güncel Yazdır

Kandıra Belediyesi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa yürüttüğü proje kapsamında,Kandıra'da bulunan 25 ortaokul ve liseye spor malzemesi yardımında bulundu. Malzemeler Şehit Bnb. Yavuz Sonat GÜZEL Spor Salonunda düzenlenen törende okulların yetkililerine teslim edildi

Kandıra Belediyesi Kandıra'lı gençlerin sporla daha çok ilgili olması, bu sayede kendileri için faydalı ve sağlıklı alışkanlıklar kazanması için sürdürdüğü çalışmalar devam ediyor. Ortaokul ve lisere spor malzemesi yardımı da bu çalışmalar kapsamında yapıldı. Kandıra Belediye Başkanı Ünal KÖKEN'in bizzat katıldığı törene İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik İlçe Spor Müdürlüğü ve malzeme yapılan okulların yetkileri de katıldı.

 

EN SAĞLIKLI YATIRIM

Çok sayıda öğrencinin de hazır bulunduğu törende spora verdikleri önemi vurgulayan Kandıra Belediye Başkanı Ünal KÖKEN, Kandıralı gençlerin sağlıklı ve faydalı alışkanlıklar edinmelerini amaçladıklarını söyledi. "Spor gençlerimizi boşa zaman harcadıkları faydasız alışkanlıklardan korurken, gelecekleri için kendilerine yaptıkları en sağlıklı yatırımdır" diyen Başkan KÖKEN, "Gençlerimizin kendine güvenen, her alanda başarılı olmayı hedefleyen sağlıklı nesiller olarak yetişmesi için elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğiz" dedi.

 

ÇOK MUTLU OLDULAR
Öğrencilerin kullanımı için okullara bağışlanan malzemelerin; futbol topu, voleybol topu, masa tenisi topu ve raketi, badminton topu ve raketi, bocce seti ve dart seti gibi farklı spor dalları malzemelerinden oluşması öğrencileri sevindirdi. Yapılan bu malzeme yardımları ile çok mutlu olduklarını ifade eden öğrenciler, Kandıra Belediye Başkanı Ünal KÖKEN'e öğrencileri düşündüğü ve gençlerin istifade edeceği hizmetler sunduğu için çok teşekkür ettiklerini söylediler.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM Efe Tur ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr