23 Eylül 2018 Pazar
Global

Başkan ayaz, her gün vatandaşlarla birlikte

Başkan ayaz, her gün vatandaşlarla birlikte
Güncel Yazdır

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen ve onlarla sohbet eden, istek ve şikâyetlerine çözüm olmaya çalışan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, her zaman olduğu gibi halkla iç içe

Düzenlenen halk günlerinde ve vatandaşlarla karşılaştığı her ortamda tüm soruları büyük bir içtenlikle cevaplayan, çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’a vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor. Vatandaşlarla selamlaşıp sohbet eden, isteklerini kendilerinden dinleyip işyerlerine ziyarette bulunan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz işyerlerinde olmayanlara da kendi el yazısıyla not bırakıyor.

 

1

BAŞARI DİLEDİLER

Başiskele’de böyle bir belediye başkanına sahip oldukları için şanslı olduklarını ve yapılan çalışmaları beğendiklerini dile getiren vatandaşlar Başkan Ayaz’a başarılar diliyor. Kendilerini evlerinde, hasta ve yaşlı ziyaretlerinde, işyerlerinde, cenazelerinde ve düğünlerinde kısacası iyi günde kötü günlerinde her zaman yanlarında olduğu için ayrıca teşekkür ediyorlar.

4

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat BasiskeleSanayi konak_dr