25 Eylül 2018 Salı
Global

Başiskele'de “Huzur“ operasyonu

Başiskele'de “Huzur“ operasyonu
Asayiş Yazdır

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından Başiskele'de genel güvenlik ve asayişin sağlanması için sabit yol arama kontrol noktalarında ve umuma açık yerlerde Güven ve Huzur Uygulaması yaptı

İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğüne takviye olarak İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş, Güvenlik, Siber Suçlar, Trafik Denetleme, Narkotik, TEM ve KOM Şube Müdürlüğü ile Gölcük, İzmit, Kartepe, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Gıda ve Tarım, Sağlık Müdürlüğü Personelinden oluşan (9) ayrı grup halinde toplam (165) personel, meydana gelebilecek asayişe müessir olaylar ile muhtemel terör eylemlerinin önlenebilmesi, uyuşturucu madde kullanan ve satan şahıslar ile suç işleme hazırlığında olan şahıslara karşı seyir halinde, sabit yol arama kontrol noktalarında ve umuma açık yerlerde Güven ve Huzur Uygulaması yaptı.


3 ARAÇ TRAFİKTEN MEN EDİLDİ
Uygulamada, toplamda 1075 şahıs kontrol edildi. Kontrol edilen 28 iş yerinden 1 işyerine Kapalı Alanda Sigara İçilmesine Müsaade Edilmesinden idari işlem uygulandı. Sabit yol uygulamasında trafik yönünden kontrolü yapılan 205 araçtan 45 araç sürücüsüne 7.970 TLidari para cezası uygulandı. 3 araç da trafikten men edildi

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem
Ekcan YEDİ İKLİM ibrahimoğlu bbs inşaat BasiskeleSanayi konak_dr