22 Temmuz 2018 Pazar

Baran’dan halk günü mesaisi

Baran’dan halk günü mesaisi
Güncel Yazdır

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, halk gününde 100’e yakın vatandaşı makamında ağırladı, onların talep ve önerilerini dinledi

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, göreve geldiği günden itibaren başlattığı halk günü uygulamasını devam ettiriyor. Başkan, dün de 100’e yakın vatandaşı makamında ağırladı. Onlardan gelen talep ve önerileri dinleyen ve tek tek not alan Başkan İsmail Baran, kısa sürede çözülebilecek sorunları görüşme esnasında ilgili müdürlere ileterek sorunların çözülmesini sağlıyor.

 

ÇÖZÜM ÜRETİLİYOR

Şeffaf belediyecilik anlayışının bir gereği olarak belediyenin kapılarının vatandaşlara her zaman açık olduğunu belirten Başkan Baran, "Vatandaşlarımızla her zaman her ortamda bir aradayız. Sıkıntılarını dinleyip dertlerini çözmeye çalışıyoruz. Bir yandan sorunlarına çözüm üretmeye çalışırken, diğer yandan da bizlerle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendiriyoruz" ifadelerini kullandı.

 

VATANDAŞ MENNUN

Başkan İsmail Baran’a sıkıntılarını direk anlatma imkanı yakalayan vatandaşlar ise uygulama dolayısıyla teşekkür ederken, “Her geldiğimiz de kendisiyle yüz yüze görüşerek taleplerimizi iletebiliyoruz. Bu uygulama dolayısıyla kendisine teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. Vatandaşlardan gelen talepler ise birim müdürlerine anında iletilerek çözümü noktasında adımlar atılması için çalışma başlatıldı.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Yeşil Düş Vadisi Medicalpark Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM Efe Tur ACARLAR TURİZM YENİ bbs inşaat konak_dr