19 Kasım 2018 Pazartesi

“Şehrin içinde şehirden ayrı bir hayat”

“Şehrin içinde şehirden ayrı bir hayat”
Rehber Yazdır

Ekcan Grup’un bir iştiraki olan Fa Yapı, Kocaeli Başiskele’de “Yaşadığınız Yer Sizi Anlatmalı” temasıyla yeni bir hayat şekillendiriyor. Fa Yapı’nın, Başiskele’nin en prestijli projesi olarak hayata geçirdiği ve 32 villa ile 20 ikiz villadan oluşan Villa Hirazen’de fiyatlar 700.000 TL’den başlıyor

Fa Yapı, Başiskele’de 21.200 metrekarelik alanda farklı yaşam stillerine göre farklı tiplerde tasarlanmış ve doğayla uyum içerisinde projelendirilen 52 adet konsept villayı hayata geçiriyor. Yaptığı özel projelerle adından sıkça söz ettiren Ekcan Grup, şehirde müstakil yaşamı yakalamak isteyenler için Villa Hirazen’i tasarladı. Proje, “Şehrin İçinde Şehirden Ayrı Bir Hayat” temasıyla huzur, konfor, komşuluk, güven, manzara ve doğa temalarını bir araya getiriyor.

 

VİLLA HİRAZEN

Villa Hirazen Projesi’nde, 180 m2 ile 255 m2 arasında değişen büyüklüklerde 52 adet villa bulunuyor. Projede 20 adet 180 m2 büyüklüğünde 3+1 ikiz villa ile 255 m2’lik 32 ADET 5+1 müstakil villa yer alıyor. Projenin %60’ı yeşil alan olarak tasarlandı. Villa Hirazen projesinde 915 m2 kapalı spor alanı ve 575 m2’lik kafeterya alanının yanı sıra sauna, fitness, hobi odaları, açık havuz yüzme havuzu ve çocuk oyun alanları yer alıyor.

 

KÖRFEZ MANZARASI

1975 yılında, dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşa etme misyonuyla kurulan Ekcan Grup İcra Kurulu Başkanı  Yakup  Ekşi  “Villa Hirazen’in körfez manzarasına hakim bir konumda yer alıyor. Projeye başlamadan önce bölgeyi çok ciddi bir şekilde inceledik ve “Şehrin İçinde Şehirden Ayrı Bir Hayat” felsefesi ile tasarladık. Bölgenin ihtiyaçlarını ve beklentilerini kendi süzgecimizden geçirdikten sonra projemizin mimari detayları oluştu’ dedi. Ekşi ayrıca, “Villa Hirazen çevreye, topluma ve şehre olan duyarlı yaklaşımıyla örnek olabilecek uygulamalar sayesinde ekolojik dengeleri gözeten, zarar vermeyen çevre dostu bir projedir. Kalite standartlarına uygun olarak geliştirilmiş ve inşaatının her aşamasında insan odaklı olmayı hedeflemiştir” dedi.

 

FERAH SOKAKLAR

Villa Hirazen ferah sokakları, özgün peysaj tasarımları arasındaki keyifli yürüyüş yolları, küp taşlı yolları, taş duvarları, seyir terasları, ve isteğe bağlı olarak işlenebilen bahçe alanlarıyla bulunduğu lokasyonla bütünleşen bir proje olduğunu belirten Ekşi sözlerine şöyle devam etti:

“Mevcut florayı özenle koruyup geliştirmeyi amaçladık. Yapı adasındaki ortak alanları komşuluk ilişkisini güçlendirecek ve teşvik edecek birer dinlenme, buluşma ve çocuklarla birlikte keyifli zaman geçirmelerini sağlamak için zengin aktivite alanları olarak tasarladık.” Ekşi, projenin beklenildiği şekilde yoğun bir ilgi gördüğünü  ve 30 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirilen Villa Hirazen’in ön taleple satışının yüzde 20’sinin gerçekleştiğini vurguladı.

 

OLMAK İSTEDİĞİNİZ YERDESİNİZ

Şehir merkezine çok yakın konumda olan Villa Hirazen, İzmit Merkeze 8 dakika, Başiskele sahile 3 dakika, Symbol AVM’ye 6 dakika, Maşukiye’ye  15 dakika, Kartepe’ye  20 dakika, Osman Gazi Köprüsü’ne 25 dakika ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na 45 dakika mesafede yer alıyor.

 

 

Ayrıntılı bilgi için:

www.villahirazen.com 444 62 41

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM murat yıldız aday adayı konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu